Wydarzenia

Konferencja WallStreet przyciąga tłumy

W dniach od 31 maja do 2 czerwca w Karpaczu odbędzie się 23. edycjaKonferencji WallStreet. 

 Organizowana przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych impreza jest topowym wydarzeniem rynku kapitałowego w Polsce i w Europie Środkowej. W tym roku udział w Konferencji weźmie ponad tysiąc uczestników, a jej program zostanie wzbogacony o nowe zagadnienia tematyczne, choćbybranżę gamingową. I tak gościem specjalnym Konferencji będzie Adam Kiciński – prezes i jeden z udziałowców spółki CD, autor sukcesu „Wiedźmina”. Sporo uwagi poświęcone będzie też  inwestycjom w nieruchomości, start-upy, oraz inwestycjom realizowanym w ramach crowdfundingu. 

W trakcie konferencji uczestnicy będą mogli wysłuchać wystąpień tak znamienitych gości i praktyków rynkowych jak choćby prof. Witold Orłowski, Wojciech Białek, prof. Sebastian Buczek, Piotr Neidek, prof. Robert Gwiazdowski, dr Przemysław Kwiecień, Marek Rogalski, prof. Krzysztof Borowski, Kamil Stolarski, dr Paweł Szczepanik. 

Więcej na www.sii.org.pl

Pełna wersja artykułu jest dostępna dla subskrybentów. Aby uzyskać dostęp do artykułu należy się zarejestrować/zalogować a potem zakupić subskrypcje. Zobacz Cennik treści i serwisów płatnych.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

25 najlepszych polskich startupów

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?