Wydarzenia

European Start-up Days

European Start-up Days już 14-15 maja 2019 r., w  Katowicach

Po raz czwarty Spodek stanie się najbardziej inspirującym miejscem na start-upowej mapie Polski. W dniach 14-15 maja 2019 roku, podczas European Start-up Days w Katowicach, o uwagę inwestorów i publiczności walczyć będą kolejne pomysły na biznes, najlepsze z nich wskaże konkurs Start-up Challenge.

European Start-up Days to wydarzenie łączące start-upy i korporacje oraz organizacje wsparcia biznesu. Celem imprezy jest integracja środowiska młodych przedsiębiorców z ekspertami, prezesami dużych spółek, inwestorami i odnoszącymi sukcesy biznesmenami, którzy będą obecni na Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach.

Wśród tematów debat European Start-up Days 2019 znajdą się m.in.: blockchain w gospodarce, sztuczna inteligencja, VR/AR – szerokie spojrzenie, automaty, roboty, coboty, the future of the market – nowy konsument, digital marketing, e-sport w gospodarce, branża fintechowa – blaski i cienie, polska scena start-upowa, oblicza nowych technologii medycznych – szanse i wyzwania.

Konkurs Start-up Challenge daje możliwość zaprezentowania swojego pomysłu uczestnikom European Start-up Days oraz Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, czyli okazję do pozyskania partnera biznesowego spośród tysięcy przedsiębiorców gotowych inwestować w innowacyjne projekty.

Wydarzenie towarzyszy największej imprezie biznesowej Europy Centralnej, XI Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu w Katowicach (European Economic Congress – EEC).

Udział w European Start-up Days  wymaga wcześniejszej rejestracji – formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej. Podstawowy udział w kongresie jest bezpłatny.

Zapraszamy: www.estartupdays.eu/pl

Facebook: facebook.com/estartupdays/

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]