Wydarzenia

European Start-up Days

European Start-up Days już 14-15 maja 2019 r., w  Katowicach

Po raz czwarty Spodek stanie się najbardziej inspirującym miejscem na start-upowej mapie Polski. W dniach 14-15 maja 2019 roku, podczas European Start-up Days w Katowicach, o uwagę inwestorów i publiczności walczyć będą kolejne pomysły na biznes, najlepsze z nich wskaże konkurs Start-up Challenge.

European Start-up Days to wydarzenie łączące start-upy i korporacje oraz organizacje wsparcia biznesu. Celem imprezy jest integracja środowiska młodych przedsiębiorców z ekspertami, prezesami dużych spółek, inwestorami i odnoszącymi sukcesy biznesmenami, którzy będą obecni na Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach.

Wśród tematów debat European Start-up Days 2019 znajdą się m.in.: blockchain w gospodarce, sztuczna inteligencja, VR/AR – szerokie spojrzenie, automaty, roboty, coboty, the future of the market – nowy konsument, digital marketing, e-sport w gospodarce, branża fintechowa – blaski i cienie, polska scena start-upowa, oblicza nowych technologii medycznych – szanse i wyzwania.

Konkurs Start-up Challenge daje możliwość zaprezentowania swojego pomysłu uczestnikom European Start-up Days oraz Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, czyli okazję do pozyskania partnera biznesowego spośród tysięcy przedsiębiorców gotowych inwestować w innowacyjne projekty.

Wydarzenie towarzyszy największej imprezie biznesowej Europy Centralnej, XI Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu w Katowicach (European Economic Congress – EEC).

Udział w European Start-up Days  wymaga wcześniejszej rejestracji – formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej. Podstawowy udział w kongresie jest bezpłatny.

Zapraszamy: www.estartupdays.eu/pl

Facebook: facebook.com/estartupdays/

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty