Wydarzenia

ABSL Summit - The New Next

 

Bill Clinton, 42. Prezydent Stanów Zjednoczonych, będzie gościem specjalnym dziesiątej, jubileuszowej konferencji ABSL Summit. Konferencja odbędzie się w Warszawie, w dniach 12-13 czerwca 2019 r. 

Konferencja ABSL to jedno z największych wydarzeń biznesowych w Europie Środkowej, gromadzące co roku ponad tysiąc uczestników – globalnych liderów biznesu, przedstawicieli lokalnej i centralnej władzy oraz administracji europejskiej, ekspertów, naukowców i najbardziej opiniotwórcze media. Od 2010 r. stanowi wyjątkową platformę dyskusji, analiz i prognoz dotyczących trendów i wyzwań dla biznesu w zmieniającym się świecie.

Dwudniowa konferencja to kilkadziesiąt paneli dyskusyjnych, inspirujących prezentacji i debat, podczas których paneliści omawiać będą globalne trendy oraz wskazywać na najważniejsze wyzwania dla biznesu w zmieniającym się świecie. Poprzez sesje warsztatowe z lokalnymi i globalnymi liderami, prezentacje, wnikliwe raporty i analizy ekspertów, definiowane są możliwości przyszłego wzrostu oraz wyzwania związane z budowaniem konkurencyjnej gospodarki i atrakcyjnego otoczenia biznesowego dla nowych inwestycji w Centralnej Europie oraz w Polsce.

Punktem kulminacyjnym każdej edycji wydarzenia jest rozmowa z gościem specjalnym, inspirującą i prowokująca do myślenia osoba o międzynarodowym uznaniu. Wśród gości ubiegłych znalazły się takie osoby jak Madeleine Albright, Tony Blair, Condoleezza Rice, David Cameron, Lech Wałęsa, Jan Krzysztof Bielecki, Jerzy Buzek i Mateusz Morawiecki. Liczne tematy poruszane podczas konferencji dotyczą między innymi takich zagadnień, jak przyszłość edukacji, kwalifikacje oraz zarządzanie talentami; przyszłość pracy i zatrudnienia; nowe technologie oraz automatyzacja i cyfryzacja procesów; cyberbezpieczeństwo; najważniejsze zmiany legislacyjne czy modele biznesowe oraz inwestycje.

Więcej informacji o konferencji oraz aktualna agenda znajdują się na stronie ABSLsummit.com

 

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]