CSR

Marek Szymaniak z „Piórem odpowiedzialności”

Nagrodę główną w konkursie zorganizowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu zdobył Marek Szymaniak z My Company Polska. Jego tekst „Jawność płac popłaca” opublikowany w styczniu 2018 roku w „My Company Polska” został uznany za najlepszy artykuł tematyczny poświęcony CSR opublikowany w polskiej prasie w zeszłym roku. Jury doceniło nie tylko aktualny temat, ale też ciekawą formę artykułu, którą wybrał nasz redakcyjny kolega.

To już dziewiąta edycja konkursu „Pióro odpowiedzialności”. – Aktywność dziennikarzy i ekspertów CSR  wspiera rozwój społecznej odpowiedzialności biznesu, dzięki edukacji w tym zakresie. Konkurs „Pióro odpowiedzialności” ma już swoją tradycję i wspiera popularyzację  tematu w środowisku medialnym. A teksty z roku na rok już nie tylko wyjaśniają nam podstawowe zagadnienia CSR, ale coraz częściej mają charakter ekspercki – mówiMarzena Strzelczak, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu, przewodnicząca jury konkursu.

Gala rozdania nagród miała miejsce 28 marca w Warszawie podczas dorocznej premiery Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2018. Dobre praktyki”.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]