CSR

Marek Szymaniak z „Piórem odpowiedzialności”

Nagrodę główną w konkursie zorganizowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu zdobył Marek Szymaniak z My Company Polska. Jego tekst „Jawność płac popłaca” opublikowany w styczniu 2018 roku w „My Company Polska” został uznany za najlepszy artykuł tematyczny poświęcony CSR opublikowany w polskiej prasie w zeszłym roku. Jury doceniło nie tylko aktualny temat, ale też ciekawą formę artykułu, którą wybrał nasz redakcyjny kolega.

To już dziewiąta edycja konkursu „Pióro odpowiedzialności”. – Aktywność dziennikarzy i ekspertów CSR  wspiera rozwój społecznej odpowiedzialności biznesu, dzięki edukacji w tym zakresie. Konkurs „Pióro odpowiedzialności” ma już swoją tradycję i wspiera popularyzację  tematu w środowisku medialnym. A teksty z roku na rok już nie tylko wyjaśniają nam podstawowe zagadnienia CSR, ale coraz częściej mają charakter ekspercki – mówiMarzena Strzelczak, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu, przewodnicząca jury konkursu.

Gala rozdania nagród miała miejsce 28 marca w Warszawie podczas dorocznej premiery Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2018. Dobre praktyki”.

Nr 5 (44) MAJ 2019
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Czy przenieść firmę za granicę

Dobre auto na niskie raty