Nieruchomości

Zainwestuj, zrelaksuj się, zarabiaj

mat. prasowe

7 proc. zysku rocznie plus widok z własnego okna na malownicze Sudety – to wszystko dzięki inwestycji w apartamenty Biała Perła w Czarna Góra Resort.

Wakacje we własnym apartamencie i pewny zysk z wynajmu? Tak właśnie działa znany na całym świecie system condo, który daje znacznie większe od tradycyjnych lokat bankowych zyski. I tak sprzedawane są apartamenty Biała Perła w Czarna Góra Resort. Kupujący nabywa apartament z księgą wieczystą, a wszelkie koszty pozostają po stronie operatora. Dodatkowo właściciel może korzystać z apartamentu ponad 160 dni w roku – latem i zimą – oraz cieszyć się z licznych zniżek w całym regionie Czarna Góra Resort.

Do tego dochodzi wyjątkowa architektura. Aparthotel Biała Perła został zaprojektowany na planie trójkąta i idealnie wkomponowywuje się w sudecki krajobraz. Panoramiczne okna od podłogi do sufitu zapewniają wspaniały widok na okalające wzniesienia. Na dachu budynku powstaje taras widokowy. Te rozwiązania wraz z minimalistycznym, designerskim wystrojem apartamentów i lokalizacją tuż przy stokach narciarskich (aż 14 tras zjazdowych i najszybsza w kraju kolei linowa Luxtorpeda) sprawiają, że inwestycja to pewny zysk i możliwość wypoczynku o każdej porze roku. Oprócz nowoczesnej infrastruktury narciarskiej, znajdziesz tu też basen, spa, restauracje i centrum konferencyjne. No i najważniejsze – odetchniesz tu pełną piersią, bo inwestycja znajduje się w Strefie Czystego Powietrza.

 Aby zachować naturalne piękno regionu Biała Perła jest ostatnim obiektem hotelowym na terenie ośrodka. Spółka Czarna Góra Apartamenty ma jednak w planach rozbudowę infrastruktury, tworzenie nowych atrakcji dla dzieci oraz dorosłych i stałą modernizację obiektów już istniejących. W ostatnim czasie powstał między innymi nowoczesny system naśnieżania, a także wyprofilowane zostały stoki narciarskie, w tym trasa A o czarnym stopniu trudności.

 

 

JASNE ZASADY INWESTYCYJNE

Inwestycja w Aparthotel Biała Perła to:

- bezpieczna umowa z deweloperem

- apartament z księgą wieczystą

- gwarantowana stopa zwrotu – 7 proc. w skali roku

- zwrot podatku VAT

- koszty eksploatacji po stronie operatora

- stopa zwrotu niezależna od obłożenia obiektu

- pobyty właścicielskie

- pakiet lojalnościowy w Czarna Góra Resort

 

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]