Nieruchomości

Zainwestuj, zrelaksuj się, zarabiaj

mat. prasowe

7 proc. zysku rocznie plus widok z własnego okna na malownicze Sudety – to wszystko dzięki inwestycji w apartamenty Biała Perła w Czarna Góra Resort.

Wakacje we własnym apartamencie i pewny zysk z wynajmu? Tak właśnie działa znany na całym świecie system condo, który daje znacznie większe od tradycyjnych lokat bankowych zyski. I tak sprzedawane są apartamenty Biała Perła w Czarna Góra Resort. Kupujący nabywa apartament z księgą wieczystą, a wszelkie koszty pozostają po stronie operatora. Dodatkowo właściciel może korzystać z apartamentu ponad 160 dni w roku – latem i zimą – oraz cieszyć się z licznych zniżek w całym regionie Czarna Góra Resort.

Do tego dochodzi wyjątkowa architektura. Aparthotel Biała Perła został zaprojektowany na planie trójkąta i idealnie wkomponowywuje się w sudecki krajobraz. Panoramiczne okna od podłogi do sufitu zapewniają wspaniały widok na okalające wzniesienia. Na dachu budynku powstaje taras widokowy. Te rozwiązania wraz z minimalistycznym, designerskim wystrojem apartamentów i lokalizacją tuż przy stokach narciarskich (aż 14 tras zjazdowych i najszybsza w kraju kolei linowa Luxtorpeda) sprawiają, że inwestycja to pewny zysk i możliwość wypoczynku o każdej porze roku. Oprócz nowoczesnej infrastruktury narciarskiej, znajdziesz tu też basen, spa, restauracje i centrum konferencyjne. No i najważniejsze – odetchniesz tu pełną piersią, bo inwestycja znajduje się w Strefie Czystego Powietrza.

 Aby zachować naturalne piękno regionu Biała Perła jest ostatnim obiektem hotelowym na terenie ośrodka. Spółka Czarna Góra Apartamenty ma jednak w planach rozbudowę infrastruktury, tworzenie nowych atrakcji dla dzieci oraz dorosłych i stałą modernizację obiektów już istniejących. W ostatnim czasie powstał między innymi nowoczesny system naśnieżania, a także wyprofilowane zostały stoki narciarskie, w tym trasa A o czarnym stopniu trudności.

 

 

JASNE ZASADY INWESTYCYJNE

Inwestycja w Aparthotel Biała Perła to:

- bezpieczna umowa z deweloperem

- apartament z księgą wieczystą

- gwarantowana stopa zwrotu – 7 proc. w skali roku

- zwrot podatku VAT

- koszty eksploatacji po stronie operatora

- stopa zwrotu niezależna od obłożenia obiektu

- pobyty właścicielskie

- pakiet lojalnościowy w Czarna Góra Resort

 

Nr 5 (44) MAJ 2019
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Czy przenieść firmę za granicę

Dobre auto na niskie raty