Wydarzenia

FLOTOWE TRENDY 2019

W warszawskim hotelu Sangate, 10 kwietnia, odbędzie się dziewiąta edycja konferencji targowo-networkingowej Flotowe Trendy, w której weźmie udział 1 tys. przedstawicieli polskiej branży flotowej.

W tym roku organizator, magazyn EuroFlota, podjął decyzję o zmianie formuły wydarzenia: potrwa ono jeden dzień, podczas którego, obok części merytorycznej w postaci cyklu prelekcji, można będzie zobaczyć prezentacje najnowszych modeli aut wykorzystywanych przez floty firmowe.

Podczas spotkania poruszone zostaną takie tematy, jak perspektywy rozwoju branży motoryzacyjnej i flotowej, wykorzystanie nowoczesnych narzędzi, jak np. telematyka, alternatywne napędy, a także różne modele serwisowania floty, czy efektywność ubezpieczeniowa. Zaprezentowane zostaną ważne trendy, które już jutro mogą bezpośrednio wpływać na konstrukcję i zasady funkcjonowania flot samochodowych w firmach.

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne. Liczba miejsc jest jednak ograniczona, więc warto pośpieszyć się ze zgłoszeniem swojego udziału w tym szczególnym, branżowym wydarzeniu.

Więcej szczegółów oraz formularz zgłoszeniowy udostępniamy na stronie www.flotowetrendy.pl 

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]