Wydarzenia

Mapa Marek - siła małych i średnich przedsiębiorstw

Po dwóch latach dynamicznego wzrostu, w 2019 roku gospodarka zwolni. Kilka przyczyn złoży się na spowolnienie, m.in pogarszająca się koniunktura w UE oraz rosnące tendencje protekcjonistyczne na świecie.

Przedsiębiorcy coraz mocniej będą odczuwać brak pracowników, zwłaszcza wykwalifikowanych, a wzrost cen energii podniesie koszty funkcjonowania firm. W tej sytuacji spodziewane ożywienie w inwestycjach, szczególnie przedsiębiorstw prywatnych, może okazać się dosyć skromne. Polskie firmy, mimo znaczących jednostkowych sukcesów, jako marki nadal nie są widoczne w branżowych rankingach. W 2019 roku wejdzie w życie wiele nowych regulacji, szczególnie w sferze podatkowej, które zwiększą koszty funkcjonowania przedsiębiorców. Jak przygotować się na te wyzwania?

Małopolski Związek Pracodawców Lewiatan wspólnie z Konfederacją Lewiatan i Stowarzyszeniem Komunikacji Marketingowej SAR zapraszają do poszukiwania odpowiedzi w trakcie konferencji, która odbędzie się 1 marca 2019 w Krakowie.

W programie m.in.

  • prezentacja raportu  „Polska 2019. Wyzwania światowe, prognozy gospodarcze, nowe przepisy”
  • strategie marek, które odnoszą sukces
  • wyzwania wynikające z postępu technologicznego i oczekiwań rynków wysoko zaawansowanych
  • dyskusja o perspektywach dla przedsiębiorców w regionie  z udziałem przedstawicieli świata biznesu, samorządu, organizacji społeczno-gospodarczych
  • aktualne zmiany w podatkach istotne dla firm działających lokalnie i w sferze 

UDZIAŁ W KONFERENCJI BEZPŁATNYLICZBA MIEJSC OGRANICZONA. Obowiązuje rejestracja.

Zgłoszenia przyjmujemy do 28.02.2019 do godz. 12:00 w MZP Lewiatan pod adresem e-mail: sekretariat@pracodawcy.org.pl lub poprzez formularz online: http://bit.ly/2GScF5g. Przyjęcie zgłoszenia musi zostanie potwierdzone mailowo przez organizatora - Małopolski Związek Pracodawców Lewiatan.

Kontakt z organizatorem:
Małopolski Związek Pracodawców Lewiatan
tel. 12 2940603, 12 4215999
sekretariat@pracodawcy.org.pl

Więcej o projekcie: www.mapa-marek.pl

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty