Wydarzenia

Mapa Marek - siła małych i średnich przedsiębiorstw

Po dwóch latach dynamicznego wzrostu, w 2019 roku gospodarka zwolni. Kilka przyczyn złoży się na spowolnienie, m.in pogarszająca się koniunktura w UE oraz rosnące tendencje protekcjonistyczne na świecie.

Przedsiębiorcy coraz mocniej będą odczuwać brak pracowników, zwłaszcza wykwalifikowanych, a wzrost cen energii podniesie koszty funkcjonowania firm. W tej sytuacji spodziewane ożywienie w inwestycjach, szczególnie przedsiębiorstw prywatnych, może okazać się dosyć skromne. Polskie firmy, mimo znaczących jednostkowych sukcesów, jako marki nadal nie są widoczne w branżowych rankingach. W 2019 roku wejdzie w życie wiele nowych regulacji, szczególnie w sferze podatkowej, które zwiększą koszty funkcjonowania przedsiębiorców. Jak przygotować się na te wyzwania?

Małopolski Związek Pracodawców Lewiatan wspólnie z Konfederacją Lewiatan i Stowarzyszeniem Komunikacji Marketingowej SAR zapraszają do poszukiwania odpowiedzi w trakcie konferencji, która odbędzie się 1 marca 2019 w Krakowie.

W programie m.in.

  • prezentacja raportu  „Polska 2019. Wyzwania światowe, prognozy gospodarcze, nowe przepisy”
  • strategie marek, które odnoszą sukces
  • wyzwania wynikające z postępu technologicznego i oczekiwań rynków wysoko zaawansowanych
  • dyskusja o perspektywach dla przedsiębiorców w regionie  z udziałem przedstawicieli świata biznesu, samorządu, organizacji społeczno-gospodarczych
  • aktualne zmiany w podatkach istotne dla firm działających lokalnie i w sferze 

UDZIAŁ W KONFERENCJI BEZPŁATNYLICZBA MIEJSC OGRANICZONA. Obowiązuje rejestracja.

Zgłoszenia przyjmujemy do 28.02.2019 do godz. 12:00 w MZP Lewiatan pod adresem e-mail: sekretariat@pracodawcy.org.pl lub poprzez formularz online: http://bit.ly/2GScF5g. Przyjęcie zgłoszenia musi zostanie potwierdzone mailowo przez organizatora - Małopolski Związek Pracodawców Lewiatan.

Kontakt z organizatorem:
Małopolski Związek Pracodawców Lewiatan
tel. 12 2940603, 12 4215999
sekretariat@pracodawcy.org.pl

Więcej o projekcie: www.mapa-marek.pl

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]