Wydarzenia

Kobieta w roli głównej, czyli biznesowe wydarzenia dla przedsiębiorczych kobiet

Konferencja kobiet biznesu z cyklu Kobieta w roli głównej już 19. marca w Poznaniu. 

W ramach projektu Kobieta w roli głównej odbywają się cykliczne spotkania z trenerami i praktykami biznesu dotyczące rozwoju zawodowego kobiet, wdrażania nowych rozwiązań we własnym biznesie, a także w pracy na etacie.

Wspieramy kobiety w rozwoju kompetencji biznesowych, umożliwiamy kontakt z ekspertami, bezpłatny udział w warsztatach – mówi Anna Berdowska inicjatorka projektu.

Eventy uświetniają spotkania z kobietami sukcesu oraz pokazy artystyczne.

Podczas lutowego spotkania w Toyota Poznań Centrum ponad 120 przedsiębiorczych kobiet rozmawiało na temat wizerunku w biznesie, a gościem specjalnym wydarzenia była projektantka mody Magda Hasiak.

Najbliższa konferencja zaplanowana jest na 19 marca w poznańskiej Concordii Design, gdzie spotka się blisko 150 kobiet, by rozmawiać o zarządzaniu, budowaniu marki osobistej i biznesowej. Na uczestniczki czekają dwie merytoryczne prelekcje.

Anna Tomala – trener biznesu i wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu opowie uczestniczkom o zarządzaniu talentami w biznesie.

Ważnym punktem programu będzie wykład eksperta Mariusza Łodygi, który wyjaśni kobietom przedsiębiorczym, jak wejść na wyższy poziom w marketingu, dzięki wykorzystaniu strategicznego brandingu personalnego oraz biznesowego.

Ponadto w programie przewidziany jest networking, czas na promocję kobiecych biznesów. Nie zabraknie niespodzianek ufundowanych przez partnerów wydarzenia. 

Zapisy na najbliższe spotkanie z cyklu Kobieta w roli głównej: www.kobietawroliglownej.pl 

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty