Wydarzenia

Kobieta w roli głównej, czyli biznesowe wydarzenia dla przedsiębiorczych kobiet

Warsztaty biznesowe, networking, wspieranie kobiet w rozwoju ich kompetencji biznesowych, to głównej założenia projektu Kobieta w roli głównej.

– Organizujemy cykliczne spotkania z trenerami i praktykami biznesu dotyczące rozwoju zawodowego kobiet, wdrażania nowych rozwiązań we własnym biznesie, a także w pracy na etacie – mówi Anna Berdowska inicjatorka projektu.

Eventy uświetniają spotkania z kobietami sukcesu oraz pokazy artystyczne. 

W czwartek 21 lutego ponad 130 kobiet spotka się w Toyota Poznań Centrum, by rozmawiać o wizerunku w świecie biznesu. Na uczestniczki czekają dwie merytoryczne prelekcje wyjątkowych ekspertek.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Magda Hasiak – projektantka mody, która podzieli się z uczestniczkami swoim biznesowym doświadczeniem oraz opowie o drodze do sukcesu w świecie mody. Basia Józefiak – stylistka wizerunkowa poprowadzi warsztaty dress code’u i kreowania wizerunku w biznesie.

Ponadto w programie przewidziany jest networking, czas na promocję kobiecych biznesów. Nie zabraknie niespodzianek ufundowanych przez Partnerów wydarzenia. 

Więcej na temat wydarzeń organizowanych w ramach projektu Kobieta w roli głównej pod adresem: www.kobietawroliglownej.pl

Nr 2 (41) LUTY 2019
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty

Czy przenieść firmę za granicę