Wydarzenia

Kobieta w roli głównej, czyli biznesowe wydarzenia dla przedsiębiorczych kobiet

Konferencja kobiet biznesu z cyklu Kobieta w roli głównej już 19. marca w Poznaniu. 

W ramach projektu Kobieta w roli głównej odbywają się cykliczne spotkania z trenerami i praktykami biznesu dotyczące rozwoju zawodowego kobiet, wdrażania nowych rozwiązań we własnym biznesie, a także w pracy na etacie.

Wspieramy kobiety w rozwoju kompetencji biznesowych, umożliwiamy kontakt z ekspertami, bezpłatny udział w warsztatach – mówi Anna Berdowska inicjatorka projektu.

Eventy uświetniają spotkania z kobietami sukcesu oraz pokazy artystyczne.

Podczas lutowego spotkania w Toyota Poznań Centrum ponad 120 przedsiębiorczych kobiet rozmawiało na temat wizerunku w biznesie, a gościem specjalnym wydarzenia była projektantka mody Magda Hasiak.

Najbliższa konferencja zaplanowana jest na 19 marca w poznańskiej Concordii Design, gdzie spotka się blisko 150 kobiet, by rozmawiać o zarządzaniu, budowaniu marki osobistej i biznesowej. Na uczestniczki czekają dwie merytoryczne prelekcje.

Anna Tomala – trener biznesu i wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu opowie uczestniczkom o zarządzaniu talentami w biznesie.

Ważnym punktem programu będzie wykład eksperta Mariusza Łodygi, który wyjaśni kobietom przedsiębiorczym, jak wejść na wyższy poziom w marketingu, dzięki wykorzystaniu strategicznego brandingu personalnego oraz biznesowego.

Ponadto w programie przewidziany jest networking, czas na promocję kobiecych biznesów. Nie zabraknie niespodzianek ufundowanych przez partnerów wydarzenia. 

Zapisy na najbliższe spotkanie z cyklu Kobieta w roli głównej: www.kobietawroliglownej.pl 

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]