Wydarzenia

Targi Franczyza Expo

Szukasz pomysłu na biznes? Chcesz zostać swoim szefem? Widzisz się w roli prężnie działającego przedsiębiorcy? Jest wydarzenie, na którym nie może cię zabraknąć. Poznaj Targi Franczyza Expo i znajdź swój idealny pomysł na biznes. Tylko tu:

Porównasz oferty kilkudziesięciu wystawców. Na wydarzeniu będą inwestorzy z Polski i z zagranicy oraz kilkadziesiąt gotowych pomysłów na biznes. Wśród wystawców spotkasz m.in. Niezłe Bydło, PZU, Naturhouse, Carrefour, PKO Bank Polski, Żabka, Yasumi, RE/Max czy Carte D’Or Cafe.

Weźmiesz udział w fascynującej Akademii Franczyzy – gdzie liderzy opowiedzą m.in. o franczyzie przyszłości, rozwoju firmy poprzez franczyzę, trendach żywieniowych, źródłach siły i słabości w negocjacjach, e-franczyzie oraz o tym, jak zdobyć, zatrudnić i zatrzymać właściwych pracowników w firmie.

Poznasz Business Speed Dating, 15-minutowe biznesowe randki między franczyzodawcą a franczyzobiorcą. Innowacyjna forma spotkań poprzez aplikację mobilną pozwala na szybką i konkretną rozmowę z franczyzodawcą.

Nawiążesz cenne relacje i poznasz tajniki networkingu pod okiem Grzegorza Turniaka. A na koniec razem z jury wyłonisz zwycięzców i przyznasz tytuł Rekomendowanej Franczyzy.

Targi Franczyza Expo – dołącz do liderów franczyzy! Już w sobotę 2 marca. Do zobaczenia na PGE Narodowym. Więcej informacji o programie i biletach znajdziesz na www.franczyzaexpo.pl.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]