Marketing

Prelegenci Interact i Forum IAB poszukiwani

4–6 czerwca w Warszawie odbędą się dwie ważne dla branży konferencje marketingowe: Interact oraz Forum IAB 2019, obie skupione wokół wzrostu rynku digital i współczesnego biznesu. Ich organizator, IAB Polska, zaprasza do zgłaszania propozycji swoich wystąpień.

Interact, którego motywem przewodnim w tym roku będzie „Changing growth: growing change”, od lat gromadzi przedstawicieli wiodących agencji, wydawców, reklamodawców i branżowych ekspertów z całej Europy. W tym roku po raz pierwszy odbędzie się w Warszawie.

Dyskusja podczas wydarzenia skupi się wokół tego, co dla współczesnego biznesu oznaczają zmiana i wzrost: dwie immanentne dla ery cyfrowej cechy. Oba te elementy wchodzą w fazę transformacji: rozwój technologiczny przyspiesza, grupy odbiorców rosną, a ich zachowania ewoluują, mamy najwyższe w historii wydatki na reklamę cyfrową, rośnie znaczenie tego, co dzieje się na scenie politycznej i w obszarze regulacji. Wzrost ma już nie tyle wymiar ilościowy, co jakościowy, a na horyzoncie pojawiają się nowe modele biznesowe.

Forum IAB, odbywające się pod hasłem „RE:GROWTH. Między innowacją a efektywnością”, będzie natomiast dyskusją o konkretnych rozwiązaniach, trendach czy narzędziach w kontekście lokalnej branży cyfrowej. Branżowi eksperci będą rozmawiać o tym, jak rosnąć, jeśli chodzi o procesy, trendy, narzędzia, kampanie, modele reklamowe i biznesowe, organizacje czy też nasz rozwój osobisty. A to wszystko w obszarze lokalnego rynku, w kontekście zmieniającego się permanentnie otoczenia digital i wpływu, jakie ma ono na nasz biznes.

Wszyscy, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas obu tych wydarzeń, mogą zgłaszać propozycje wystąpień do 14 lutego. Szczegółowe informacje i formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronach:

https://iab.org.pl/interact

https://forumiab.pl/call-for-papers/

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty