Marketing

Prelegenci Interact i Forum IAB poszukiwani

4–6 czerwca w Warszawie odbędą się dwie ważne dla branży konferencje marketingowe: Interact oraz Forum IAB 2019, obie skupione wokół wzrostu rynku digital i współczesnego biznesu. Ich organizator, IAB Polska, zaprasza do zgłaszania propozycji swoich wystąpień.

Interact, którego motywem przewodnim w tym roku będzie „Changing growth: growing change”, od lat gromadzi przedstawicieli wiodących agencji, wydawców, reklamodawców i branżowych ekspertów z całej Europy. W tym roku po raz pierwszy odbędzie się w Warszawie.

Dyskusja podczas wydarzenia skupi się wokół tego, co dla współczesnego biznesu oznaczają zmiana i wzrost: dwie immanentne dla ery cyfrowej cechy. Oba te elementy wchodzą w fazę transformacji: rozwój technologiczny przyspiesza, grupy odbiorców rosną, a ich zachowania ewoluują, mamy najwyższe w historii wydatki na reklamę cyfrową, rośnie znaczenie tego, co dzieje się na scenie politycznej i w obszarze regulacji. Wzrost ma już nie tyle wymiar ilościowy, co jakościowy, a na horyzoncie pojawiają się nowe modele biznesowe.

Forum IAB, odbywające się pod hasłem „RE:GROWTH. Między innowacją a efektywnością”, będzie natomiast dyskusją o konkretnych rozwiązaniach, trendach czy narzędziach w kontekście lokalnej branży cyfrowej. Branżowi eksperci będą rozmawiać o tym, jak rosnąć, jeśli chodzi o procesy, trendy, narzędzia, kampanie, modele reklamowe i biznesowe, organizacje czy też nasz rozwój osobisty. A to wszystko w obszarze lokalnego rynku, w kontekście zmieniającego się permanentnie otoczenia digital i wpływu, jakie ma ono na nasz biznes.

Wszyscy, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas obu tych wydarzeń, mogą zgłaszać propozycje wystąpień do 14 lutego. Szczegółowe informacje i formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronach:

https://iab.org.pl/interact

https://forumiab.pl/call-for-papers/

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]