Wydarzenia

IX Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

Fot. Shutterstock

Kolejna edycja Kongresu Podatków i Rachunkowości KPMG odbędzie się 15 stycznia w Warszawie. To największe tego typu wydarzenie w Polsce, kierowane do prezesów, członków zarządów oraz przedstawicieli kadry zarządzającej odpowiedzialnej za obszary podatkowe i rachunkowe w przedsiębiorstwach.

Za część merytoryczną wydarzenia odpowiadają eksperci KPMG z wieloletnim doświadczeniem w zakresie doradztwa podatkowego, prawnego oraz rachunkowości. Program kongresu dostosowany jest do aktualnych potrzeb rynkowych, zgłaszanych przez klientów KPMG z całej Polski. W tym roku podczas wydarzenia zostaną omówione nowe regulacje i planowane zmiany w CIT, PIT, VAT. Przedstawione zostaną zagadnienia dotyczące Polskiej Strefy Inwestycji, Pracowniczych Planów Kapitałowych oraz nadchodzących wymagań XBRL. Eksperci KPMG przedstawią również tematy związane z cenami transferowymi, monitoringiem horyzontalnym, Innovation Box, Digital Tax oraz minimalizacją ryzyka opodatkowania w transakcjach międzynarodowych.

Udział w kongresie jest bezpłatny, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja. Zgłoszenia należy przesyłać najpóźniej do 4 stycznia za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie kpmg.com/pl/kongresKPMG. Warunkiem udziału jest otrzymanie mailowego potwierdzenia uczestnictwa od organizatora. Możliwe jest uczestnictwo stacjonarne oraz poprzez transmisję online.

Nr 3 (42) MARZEC 2019
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty

Czy przenieść firmę za granicę