Wydarzenia

IX Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

Fot. Shutterstock

Kolejna edycja Kongresu Podatków i Rachunkowości KPMG odbędzie się 15 stycznia w Warszawie. To największe tego typu wydarzenie w Polsce, kierowane do prezesów, członków zarządów oraz przedstawicieli kadry zarządzającej odpowiedzialnej za obszary podatkowe i rachunkowe w przedsiębiorstwach.

Za część merytoryczną wydarzenia odpowiadają eksperci KPMG z wieloletnim doświadczeniem w zakresie doradztwa podatkowego, prawnego oraz rachunkowości. Program kongresu dostosowany jest do aktualnych potrzeb rynkowych, zgłaszanych przez klientów KPMG z całej Polski. W tym roku podczas wydarzenia zostaną omówione nowe regulacje i planowane zmiany w CIT, PIT, VAT. Przedstawione zostaną zagadnienia dotyczące Polskiej Strefy Inwestycji, Pracowniczych Planów Kapitałowych oraz nadchodzących wymagań XBRL. Eksperci KPMG przedstawią również tematy związane z cenami transferowymi, monitoringiem horyzontalnym, Innovation Box, Digital Tax oraz minimalizacją ryzyka opodatkowania w transakcjach międzynarodowych.

Udział w kongresie jest bezpłatny, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja. Zgłoszenia należy przesyłać najpóźniej do 4 stycznia za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie kpmg.com/pl/kongresKPMG. Warunkiem udziału jest otrzymanie mailowego potwierdzenia uczestnictwa od organizatora. Możliwe jest uczestnictwo stacjonarne oraz poprzez transmisję online.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty