Wydarzenia

Jubileuszowa gala Polish National Sales Awards 2018

Fot. Materiały prasowe

3 grudnia o godz. 19 w warszawskim Hotelu Intercontinental odbędzie się uroczysta gala finałowa konkursu Polish National Sales Awards 2018. Po raz dziesiąty wyłonieni zostaną najlepsi w sprzedaży.

Wydarzenie co roku skupia wokół siebie najlepszych polskich sprzedawców, a jego obecna, dziesiąta, edycja jest pod tym względem szczególna. – Jubileuszowa edycja konkursu skłania do podsumowania naszej działalności. Przez dziesięć lat grono ekspertów, topowych praktyków PNSA, intensywnie pracowało nad zmianą postrzegania zawodu sprzedawcy w Polsce. Kładliśmy szczególny nacisk na etykę, dobre praktyki i absolutny profesjonalizm. Po wielu latach mogę powiedzieć, że odnieśliśmy sukces, zmieniając polską rzeczywistość i kształtując dobre standardy w kraju – powiedziała Elżbieta Pełka, prezes Polish National Sales Awards. – Co roku możemy nagradzać najlepszych, co bardzo nas cieszy, ale przede wszystkim – jako organizacja – nieustannie edukujemy i kształtujemy najwłaściwsze podejście do tematu sprzedaży, który stanowi duże wyzwanie. Jest to możliwe dzięki wielkiemu wysiłkowi ekspertów i unikalnej metodologii PNSA – dodaje.

Podczas gali nagradzani są specjaliści z branży sprzedażowej. Na podium stają osoby, które wykazały się najlepszymi wynikami, innowacyjnym i kreatywnym podejściem do biznesu, umiejętnością pracy zespołowej oraz najwyższymi standardami etycznymi.

Więcej informacji na temat konkursu PNSA na stronie: http://pnsa.pl.

Nr 5 (44) MAJ 2019
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Czy przenieść firmę za granicę

Dobre auto na niskie raty