Wydarzenia

Jubileuszowa gala Polish National Sales Awards 2018

Fot. Materiały prasowe

3 grudnia o godz. 19 w warszawskim Hotelu Intercontinental odbędzie się uroczysta gala finałowa konkursu Polish National Sales Awards 2018. Po raz dziesiąty wyłonieni zostaną najlepsi w sprzedaży.

Wydarzenie co roku skupia wokół siebie najlepszych polskich sprzedawców, a jego obecna, dziesiąta, edycja jest pod tym względem szczególna. – Jubileuszowa edycja konkursu skłania do podsumowania naszej działalności. Przez dziesięć lat grono ekspertów, topowych praktyków PNSA, intensywnie pracowało nad zmianą postrzegania zawodu sprzedawcy w Polsce. Kładliśmy szczególny nacisk na etykę, dobre praktyki i absolutny profesjonalizm. Po wielu latach mogę powiedzieć, że odnieśliśmy sukces, zmieniając polską rzeczywistość i kształtując dobre standardy w kraju – powiedziała Elżbieta Pełka, prezes Polish National Sales Awards. – Co roku możemy nagradzać najlepszych, co bardzo nas cieszy, ale przede wszystkim – jako organizacja – nieustannie edukujemy i kształtujemy najwłaściwsze podejście do tematu sprzedaży, który stanowi duże wyzwanie. Jest to możliwe dzięki wielkiemu wysiłkowi ekspertów i unikalnej metodologii PNSA – dodaje.

Podczas gali nagradzani są specjaliści z branży sprzedażowej. Na podium stają osoby, które wykazały się najlepszymi wynikami, innowacyjnym i kreatywnym podejściem do biznesu, umiejętnością pracy zespołowej oraz najwyższymi standardami etycznymi.

Więcej informacji na temat konkursu PNSA na stronie: http://pnsa.pl.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty