CSR

Relacja z gali konkursu Raporty Społeczne

Przed nami finał 12. edycji konkursu Raporty Społeczne, w którym nagradzane są najlepiej sporządzone raporty dotyczące niefinansowej działalności firm. Wszyscy zainteresowani mogą śledzić relację z wydarzenia, która rozpocznie się 19 października o godz. 9 na profilu www.facebook.com/Raportyspoleczne.

– W tym roku 48 organizacji czeka na rozstrzygnięcie i wybór najlepszych raportów społecznych. Jednak do śledzenia wyników gali zachęcamy nie tylko menedżerów, ale również, a może przede wszystkim, interesariuszy firm i organizacji. Ludzi, którzy na co dzień współpracują z tym podmiotami, pracują dla nich, są dostawcami, klientami, przedstawicielami lokalnej społeczności czy też konkurencją. Konkurs Raporty Społeczne pozwala przypomnieć o znaczeniu transparentności w biznesie i wskazać najlepsze praktyki. Bardzo serdecznie zapraszam do oglądania rozstrzygnięcia konkursu i śledzenia w tym dniu mediów społecznościowych – mówi Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

W konkursie może zostać przyznanych osiem nagród. Główne z nich w tym roku powędrują do firm za najlepszy raport społeczny i najlepszy raport zintegrowany. Wręczone mogą być także nagrody w kategorii najlepszy debiut, raport organizacji niebiznesowej oraz wyróżnienia. Laureatów tych kategorii wskaże jury eksperckie. Swoich zwycięzców wyłaniają również: jury dziennikarskie, internauci, Minister Inwestycji i Rozwoju oraz Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.

Konkurs Raporty Społeczne odbywa się od 2007 r. Jego organizatorami są Stowarzyszenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu i firma Deloitte. Z raportami zgłoszonymi do konkursu w 2018 r. można zapoznać się poprzez Bibliotekę Raportów, dostępną na stronie: http://raportyspoleczne.pl/biblioteka-raportow/.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?