Wydarzenia

Biznes spotka się w Katowicach

Fot. Materiały prasowe

17–19 października odbędzie się kolejna już, ósma edycja Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. O wyzwaniach, jakie stoją przed firmami, dyskutować będą w Katowicach przedstawiciele świata nauki, polityki i gospodarki.

Kongres znalazł już swoje stałe miejsce w kalendarzu europejskich wydarzeń gospodarczych. – Wypełniliśmy niszę, która istniała w Europie. Udowadniamy, że refleksja nad tą problematyką jest potrzebna zarówno w naszym kraju, jak i w całej Europie – mówi Tadeusz Donocik, Honorowy Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach oraz Przewodniczący Rady Programowej Kongresu.

W ciągu trzech dni kongresu zaplanowano kilkadziesiąt sesji panelowych oraz szereg warsztatów i spotkań, w których udział wezmą eksperci z kraju i zagranicy. Wśród tematów m.in. rynek pracownika, nowa Ordynacja podatkowa, współpraca Polska–Chiny, międzynarodowa ekspansja polskich MSP, marketing przyszłości, zrównoważone miasta, cyfryzacja czy elektromobilność. Jedną z debat – „Sektor MSP w epoce Przemysłu 4.0. Jak unowocześnić małe i średnie przedsiębiorstwa” – poprowadzi „My Company Polska”.

MyCompany Polska 05/2019
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Czy przenieść firmę za granicę

Dobre auto na niskie raty