Wydarzenia

Biznes spotka się w Katowicach

Fot. Materiały prasowe

17–19 października odbędzie się kolejna już, ósma edycja Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. O wyzwaniach, jakie stoją przed firmami, dyskutować będą w Katowicach przedstawiciele świata nauki, polityki i gospodarki.

Kongres znalazł już swoje stałe miejsce w kalendarzu europejskich wydarzeń gospodarczych. – Wypełniliśmy niszę, która istniała w Europie. Udowadniamy, że refleksja nad tą problematyką jest potrzebna zarówno w naszym kraju, jak i w całej Europie – mówi Tadeusz Donocik, Honorowy Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach oraz Przewodniczący Rady Programowej Kongresu.

W ciągu trzech dni kongresu zaplanowano kilkadziesiąt sesji panelowych oraz szereg warsztatów i spotkań, w których udział wezmą eksperci z kraju i zagranicy. Wśród tematów m.in. rynek pracownika, nowa Ordynacja podatkowa, współpraca Polska–Chiny, międzynarodowa ekspansja polskich MSP, marketing przyszłości, zrównoważone miasta, cyfryzacja czy elektromobilność. Jedną z debat – „Sektor MSP w epoce Przemysłu 4.0. Jak unowocześnić małe i średnie przedsiębiorstwa” – poprowadzi „My Company Polska”.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?