Finanse

Digital Finance Award dla firmy Atlas i Grupy Pracuj

Fot. Materiały prasowe

Nagrody Digital Finance Award, honorujące firmy implementujące technologiczne rozwiązania w proces zarządczy, otrzymały Atlas Sp. z o.o. oraz Grupa Pracuj Sp. z o.o. Wyróżnienia wręczono 2 października, podczas gali Kongresu Dyrektorów Finansowych w warszawskim hotelu InterContinental.

Firma Atlas Sp. z o.o. z Łodzi to obecnie największy producent wyrobów chemii budowlanej w Polsce, będący niekwestionowanym liderem na polskim rynku. Oferta firmy obejmuje kompleksowy asortyment wyrobów budowlanych pozwalający na budowę lub remont budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej i obiektów przemysłowych. W opinii jury przyznającej wyróżnienie to wysoki stopień automatyzacji procesów, analizy, prognozowania i raportowania wsparty zaawansowanymi rozwiązaniami informatycznymi przyczynia się do rozwoju firmy Atlas.

Z kolei Grupa Pracuj Sp. z o.o. z Warszawy jest firmą technologiczną skoncentrowaną na dostarczaniu rozwiązań technologicznych wspierających użytkowników w poszukiwaniu pracy, firmy w rekrutacji oraz komunikacji wewnętrznej i rozwoju pracowników. Zaimplementowane w spółce zautomatyzowane procesy Order to Cash oraz Purchase to Pay wraz z systemem Workflow wspierają rozwój firmy i przyczyniają się do upowszechniania procesowego modelu w biznesie.

Wyróżnienie Digital Finance Award jest inicjatywą ACCA, Centrum Idei Gospodarczo-Ekonomicznych oraz grupy Euler Hermes we współpracy z Klubem Dyrektorów Finansowych „Dialog”. Ideą wyróżnienia Digital Finance Award jest promocja kultury innowacyjności i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w zarządzaniu finansami. Wyróżnieniem docenione są firmy, które wdrażając podejście procesowe oraz odpowiednie narzędzia cyfrowe podnoszą efektywność obsługi finansowo-księgowej biznesu. Dzięki optymalizacji i automatyzacji procesów przedsiębiorstwa mogą zwiększać rentowność produktów i wartość firmy. Firmy, które zostaną uhonorowane tytułem Digital Finance Award, tworzą elitarne grono, wyznaczające nowoczesnym i ambitnym firmom standardy organizacji i cyfryzacji procesów finansowo-księgowych w Polsce. Laureaci wyróżnienia są wybierani na podstawie zgłoszeń przez niezależne jury pod przewodnictwem Bartosza Radziszewskiego, współzarządzającego Klubem Dyrektorów Finansowych „Dialog”.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]