Finanse

Digital Finance Award dla firmy Atlas i Grupy Pracuj

Fot. Materiały prasowe

Nagrody Digital Finance Award, honorujące firmy implementujące technologiczne rozwiązania w proces zarządczy, otrzymały Atlas Sp. z o.o. oraz Grupa Pracuj Sp. z o.o. Wyróżnienia wręczono 2 października, podczas gali Kongresu Dyrektorów Finansowych w warszawskim hotelu InterContinental.

Firma Atlas Sp. z o.o. z Łodzi to obecnie największy producent wyrobów chemii budowlanej w Polsce, będący niekwestionowanym liderem na polskim rynku. Oferta firmy obejmuje kompleksowy asortyment wyrobów budowlanych pozwalający na budowę lub remont budynków mieszkalnych, użyteczności publicznej i obiektów przemysłowych. W opinii jury przyznającej wyróżnienie to wysoki stopień automatyzacji procesów, analizy, prognozowania i raportowania wsparty zaawansowanymi rozwiązaniami informatycznymi przyczynia się do rozwoju firmy Atlas.

Z kolei Grupa Pracuj Sp. z o.o. z Warszawy jest firmą technologiczną skoncentrowaną na dostarczaniu rozwiązań technologicznych wspierających użytkowników w poszukiwaniu pracy, firmy w rekrutacji oraz komunikacji wewnętrznej i rozwoju pracowników. Zaimplementowane w spółce zautomatyzowane procesy Order to Cash oraz Purchase to Pay wraz z systemem Workflow wspierają rozwój firmy i przyczyniają się do upowszechniania procesowego modelu w biznesie.

Wyróżnienie Digital Finance Award jest inicjatywą ACCA, Centrum Idei Gospodarczo-Ekonomicznych oraz grupy Euler Hermes we współpracy z Klubem Dyrektorów Finansowych „Dialog”. Ideą wyróżnienia Digital Finance Award jest promocja kultury innowacyjności i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w zarządzaniu finansami. Wyróżnieniem docenione są firmy, które wdrażając podejście procesowe oraz odpowiednie narzędzia cyfrowe podnoszą efektywność obsługi finansowo-księgowej biznesu. Dzięki optymalizacji i automatyzacji procesów przedsiębiorstwa mogą zwiększać rentowność produktów i wartość firmy. Firmy, które zostaną uhonorowane tytułem Digital Finance Award, tworzą elitarne grono, wyznaczające nowoczesnym i ambitnym firmom standardy organizacji i cyfryzacji procesów finansowo-księgowych w Polsce. Laureaci wyróżnienia są wybierani na podstawie zgłoszeń przez niezależne jury pod przewodnictwem Bartosza Radziszewskiego, współzarządzającego Klubem Dyrektorów Finansowych „Dialog”.

MyCompany Polska 04/2019
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Czy przenieść firmę za granicę

Dobre auto na niskie raty