Zarządzanie

Konkurs Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Fot. Shutterstock

Zainaugurowano XIX edycję Konkursu Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Jest on skierowany do trzech grup: dużych firm, sektora MSP oraz jednostek administracji publicznej.

Celem konkursu jest nie tylko rywalizacja przedsiębiorstw, ale przede wszystkim identyfikacja dobrych praktyk i ich popularyzacja poprzez publikacje, zwłaszcza w dwumiesięczniku „Zarządzanie Zasobami Ludzkimi” oraz na stronach internetowych organizatora, licznych patronów medialnych i instytucji współpracujących. Doceniane są nie tylko rozwiązania kompleksowe, ale także osiągnięcia w różnych obszarach zarządzania zasobami ludzkimi.

Konkurs jest skierowany do dużych firm, sektora MSP oraz jednostek administracji publicznej. Przewidziano dla nich odrębne kategorie konkursowe i równorzędne nagrody główne w postaci Statuetek Lidera Zarządzania Zasobami Ludzkimi: Złotej – dla dużych firm, Szafirowej – dla małych i średnich firm, Diamentowej – dla jednostek administracji publicznej.

Ponadto uczestnicy zostaną nagrodzeni za nowatorstwo i osiągnięcia w określonych obszarach ZZL Statuetkami Bursztynowymi oraz wyróżnieniami. Wszystkie firmy i urzędy zakwalifikowane do drugiego etapu konkursu zostaną uhonorowane Certyfikatem „Profesjonalne ZZL”.

Więcej informacji na stronie internetowej konkursu: ipiss.com.pl/konkurs-lider.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?