Marketing

Ruszyły zgłoszenia do Young Creatives Eurobest 2018

Fot. Materiały prasowe

Na początku września wystartowały zapisy do tegorocznej edycji konkursu Young Creatives Eurobest. Jak co roku na zainteresowanych czekają dwie kategorie skierowane do młodych pracowników branży komunikacji marketingowej. Swój udział można zgłaszać do 2 października.

Do konkursu mogą zgłaszać się osoby, które nie ukończyły 31 lat (urodzone po 22 listopada 1988 r.). Startować można w dwóch kategoriach, w dwuosobowych zespołach:

Young Creatives Integrated – zadanie konkursowe polega na przygotowaniu projektu kampanii zintegrowanej,

Young Planners – kategoria dla strategów, plannerów i reasercherów z agencji reklamowych i domów mediowych; zadaniem jest stworzenie projektu strategii komunikacji.

Wszystkie zakwalifikowane do konkursu zespoły będą miały za zadanie przygotować prace stanowiące odpowiedzi na prawdziwe briefy przygotowane przez partnerów poszczególnych kategorii. Zgodnie z zasadami konkursu, uczestnicy będą mieli 48 godz. na samodzielne wykonanie postawionego przed nimi zadania. Prace oceniać będzie jury składające się z doświadczonych pracowników branży, cieszących się uznaniem ze względu na ich dorobek w dziedzinie komunikacji marketingowej.

Zespoły można zgłaszać do 2 października, a laureatów konkursu poznamy 30 października. Więcej informacji na stronie: www.ktr.org.pl/young-creatives.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]