Pieniądze

First Data Polcard wprowadza terminale Ingenico z serii Tetra

Fot. Materiały prasowe

First Data Polska SA, właściciel marki Polcard, wprowadza do swojej oferty najnowsze terminale światowego dostawcy tego typu urządzeń, firmy Ingenico. Szybkie, poręczne i nowoczesne terminale Tetra zapewniają długi czas pracy na baterii i zawsze dostępne połączenie internetowe.

Współcześni konsumenci chcą płacić bezgotówkowo – szybko i wygodnie. Do popularyzacji tego modelu płatności w dużym stopniu przyczynia się trwający program Polska Bezgotówkowa. Dzięki niemu terminal płatniczy coraz częściej pojawia się w miejscach, które dotychczas nie akceptowały tego typu płatności. A to oznacza, że będzie wykorzystywany przez różne branże i musi być do tego odpowiednio przygotowany. Te kryteria spełnia nowa generacja urządzeń Ingenico Tetra, wprowadzona właśnie do oferty First Data Polcard.

Urządzenia mają zupełnie nowy, intuicyjny interfejs użytkownika, wygodne, podświetlane i dobrze wyprofilowane przyciski, są lekkie i poręczne. Na dużym kolorowym ekranie informacje i komunikaty są czytelne i atrakcyjnie wizualnie. Pojemna bateria wydłuża czas pracy bez ładowania, dzięki dwóm kartom SIM terminal automatycznie przełącza się na sieć o najlepszej w danej chwili stabilności połączenia i zasięgu, a szybki internet komórkowy 3G skraca czas przeprowadzania transakcji. Pełne bezpieczeństwo procesu płatności gwarantuje najnowszy standard Payment Card Industry (PCI) w wersji 5.0.

– Z uwagą słuchamy potrzeb naszych klientów i wprowadzamy rozwiązania, które ułatwiają prowadzenie im biznesu. Wśród najważniejszych zmian, które oferuje rodzina Tetra, są niezawodność, zdecydowanie dłuższy czas pracy na baterii, więcej opcji łączności oraz atrakcyjny wygląd i wygoda użytkowania. Wprowadzenie nowych urządzeń do oferty First Data Polska to dalsze wzmocnienie wieloletniej, strategicznej relacji ze sprawdzonym partnerem Ingenico – mówi Krzysztof Polończyk, prezes zarządu First Data Polska.

Pierwszym modelem w ofercie First Data Polcard jest przenośny terminal Tetra Move/3500. Niebawem pojawią się kolejne modele z serii Tetra oferujące jeszcze bardziej rozbudowane funkcje i usługi.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

25 najlepszych polskich startupów

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?