Wydarzenia

Zbliża się finał XIII edycji konkursu Dyrektor Finansowy Roku

Fot. Shutterstock

Laureatów poznamy 2 października, podczas uroczystej gali w stołecznym hotelu InterContinental. Wydarzenie poprzedzi już ostatni w tym roku Kongres Dyrektorów Finansowych.

W październiku w Warszawie spotkają się dyrektorzy finansowi działający zarówno w polskich i międzynarodowych korporacjach, jak i w rodzimych małych i średnich firmach. Będą dyskutować między innymi o trendach w gospodarce (w ujęciu globalnym i lokalnym) oraz aktualnych wyzwaniach dla dyrektorów finansowych, które związane są z dynamicznymi zmianami gospodarczo-podatkowymi w Polsce.

W planie spotkania jest wiele interesujących wydarzeń, takich jak:

- Heatmapa ryzyk finansowych w polskiej gospodarce – Ignacy Morawski, Ekonomista projektu SpotData, lider innowacji New Europe 100 Financial Times,

- Panel dyskusyjny: Pierwsze miesiące split payment a realia biznesu – konsekwencje mechanizmu podzielonej płatności dla przedsiębiorców,

- Debata ekonomistów: Koniunktura i wzrost gospodarczy pod presją,

- Prezentacja wyników badań polskich CFO – Perspektywy dla biznesu,

- Panel dyskusyjny: Mapa wyzwań przed CFO 4.0,

- W drodze na szczyt – ekskluzywny wywiad Piotra Chęcińskiego z Krzysztofem Wielickim.

Zaraz po merytorycznej części wydarzenia odbędzie się uroczysta Gala Nagrody Dyrektor Finansowy Roku, podczas której zostaną ogłoszeni laureaci XIII edycji konkursu w dwóch kategoriach: Dyrektor Finansowy Małych i Średnich Firm oraz Dyrektor Finansowy Dużych Przedsiębiorstw. Podczas tegorocznej edycji zostanie wręczone także specjalne wyróżnienie dla dyrektorów finansowych w spółkach notowanych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz zupełnie nowe wyróżnienie Digital Finance Award.

Kongres Dyrektorów Finansowych jest przedsięwzięciem niekomercyjnym. Ideą tego branżowego spotkania jest stworzenie platformy wymiany doświadczeń i dyskusji merytorycznej dla osób profesjonalnie zajmujących się finansami przedsiębiorstw. Jest to największe tego typu wydarzenie organizowane dla dyrektorów finansowych w Polsce.

Więcej informacji: www.dyrektorfinansowyroku.pl.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]