Wydarzenia

Zbliża się finał XIII edycji konkursu Dyrektor Finansowy Roku

Fot. Shutterstock

Laureatów poznamy 2 października, podczas uroczystej gali w stołecznym hotelu InterContinental. Wydarzenie poprzedzi już ostatni w tym roku Kongres Dyrektorów Finansowych.

W październiku w Warszawie spotkają się dyrektorzy finansowi działający zarówno w polskich i międzynarodowych korporacjach, jak i w rodzimych małych i średnich firmach. Będą dyskutować między innymi o trendach w gospodarce (w ujęciu globalnym i lokalnym) oraz aktualnych wyzwaniach dla dyrektorów finansowych, które związane są z dynamicznymi zmianami gospodarczo-podatkowymi w Polsce.

W planie spotkania jest wiele interesujących wydarzeń, takich jak:

- Heatmapa ryzyk finansowych w polskiej gospodarce – Ignacy Morawski, Ekonomista projektu SpotData, lider innowacji New Europe 100 Financial Times,

- Panel dyskusyjny: Pierwsze miesiące split payment a realia biznesu – konsekwencje mechanizmu podzielonej płatności dla przedsiębiorców,

- Debata ekonomistów: Koniunktura i wzrost gospodarczy pod presją,

- Prezentacja wyników badań polskich CFO – Perspektywy dla biznesu,

- Panel dyskusyjny: Mapa wyzwań przed CFO 4.0,

- W drodze na szczyt – ekskluzywny wywiad Piotra Chęcińskiego z Krzysztofem Wielickim.

Zaraz po merytorycznej części wydarzenia odbędzie się uroczysta Gala Nagrody Dyrektor Finansowy Roku, podczas której zostaną ogłoszeni laureaci XIII edycji konkursu w dwóch kategoriach: Dyrektor Finansowy Małych i Średnich Firm oraz Dyrektor Finansowy Dużych Przedsiębiorstw. Podczas tegorocznej edycji zostanie wręczone także specjalne wyróżnienie dla dyrektorów finansowych w spółkach notowanych na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych oraz zupełnie nowe wyróżnienie Digital Finance Award.

Kongres Dyrektorów Finansowych jest przedsięwzięciem niekomercyjnym. Ideą tego branżowego spotkania jest stworzenie platformy wymiany doświadczeń i dyskusji merytorycznej dla osób profesjonalnie zajmujących się finansami przedsiębiorstw. Jest to największe tego typu wydarzenie organizowane dla dyrektorów finansowych w Polsce.

Więcej informacji: www.dyrektorfinansowyroku.pl.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty