Wydarzenia

Startuje Performance Marketing Diamonds CEE

To międzynarodowy konkurs skupiający się na obszarze performance marketingu i afiliacji. Ma na celu docenienie osób, marek i firm usługowych, których działania marketingowe w internecie charakteryzują się wyjątkową efektywnością.

Era digital zmieniła konsumenta, jego zachowania, sposób konsumowania treści komunikacji i finalnie podejmowania decyzji zakupowych. Od ponad dekady obszar digitalu stał się naturalnym środowiskiem komunikacji z konsumentem. Konkurs Performance Marketing Diamonds CEE ma na celu docenienie najefektywniejszych działań obszaru performance i afiliacji w regionie CEE.

To pierwszy w Polsce konkurs, w którym polskie firmy mogą pokazać swoje aktywności także poza granicami kraju. Również firmy z regionu CEE prowadzące w nim działania performance mogą zgłosić się do konkursu i zaprezentować swoją efektywność.

Nagrody będą przyznawane w 11 kategoriach podstawowych i czterech głównych: Performance or/and Affiliate agency of the year; Publisher of the year; The integrated campaign of the year; Performance technology of the year. Jury konkursu będzie mogło przyznać także nagrodę Grand Prix. 

Zgłoszenia przyjmowane są do 27 sierpnia. Zwycięzców poznamy podczas gali, która odbędzie się 27 września. Więcej informacji na stronie: www.performancedaycee.com/pmdiamonds.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]