Wydarzenia

Samsung zaprasza na bezpłatne warsztaty ze sketchnotingu

Fot. Materiały prasowe

Firma Samsung Polska zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne warsztaty z tworzenia notatek biznesowych w formie rysunkowej. Zajęcia poprowadzi doświadczona rysowniczka Agata Jakuszko-Sobocka.

Tematyka spotkań będzie koncentrowała się na trzech obszarach związanych z rysowaniem emocji, procesów oraz zagadnień biznesowych. Każde spotkanie to odrębny moduł, w trakcie którego uczestnicy dowiedzą się, jak przy pomocy kilku prostych kresek tworzyć atrakcyjne rysunki na potrzeby notatek czy prezentacji biznesowych.

Warsztaty to także okazja, aby przetestować najnowsze urządzenie firmy Samsung nazwane Flip. Zastępuje ono tradycyjne tablice suchościeralne i flipcharty, oferując wiele funkcji, które pomagają w prowadzeniu ciekawych i inspirujących spotkań biznesowych.

Warsztaty odbędą się 3, 4 i 5 lipca o godz. 17 w warszawskim Warsaw Spire. Aby wziąć w nich udział, wystarczy zapisać się pod tym linkiem. Decyduje kolejność zgłoszeń, a jedna osoba może wziąć udział w dowolnej liczbie warsztatów.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]