Wydarzenia

Poznaliśmy laureatów XI edycji konkursu Złota Strona Emitenta

Fot. Materiały prasowe

6 czerwca, podczas jubileuszowej 10. edycji Kongresu Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG, odbyła się ceremonia wręczenia statuetek laureatom XI edycji konkursu Złota Strona Emitenta. W tym roku po raz pierwszy spółki giełdowe walczyły w dwóch klasyfikacjach: „Najlepszy serwis IR” oraz „Lider komunikacji online”.

„Zakończyliśmy XI edycję konkursu Złota Strona Emitenta, a równocześnie pierwszą, w której wyłanialiśmy laureatów w dwóch oddzielnych klasyfikacjach: Najlepszy serwis IR oraz Lider komunikacji online. Rozwój nowych technologii i nowoczesnych narzędzi komunikacji spowodował, że postanowiliśmy przyznać oddzielne nagrody za serwis IR – jego funkcjonalność, zawartość i aktualność, a oddzielne za jakość i różnorodność komunikacji, jaką spółka podejmuje. Konkurencja na poszczególnych etapach pokazała, że była to dobra decyzja. Gratuluję wszystkim laureatom, a szczególnie tym, którzy byli nominowani w obydwu klasyfikacjach – powiedział Mirosław Kachniewski, prezes zarządu Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych.

Laureatami konkursu Złota Strona Emitenta zostali:

Klasyfikacja „Najlepszy serwis IR”

- W kategorii spółki małe (spółki notowane na rynku regulowanym nienależące do indeksów WIG20, mWIG40 i sWIG80 oraz spółki notowane na ASO NewConnect): LUG Spółka Akcyjna

- W kategorii spółki średnie (spółki giełdowe należące do indeksu sWIG80): Agora Spółka Akcyjna

- W kategorii spółki duże (spółki giełdowe należące do indeksu WIG20 i mWIG40): Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo Spółka Akcyjna

Klasyfikacja „Lider komunikacji online”

- W kategorii spółki małe: Ambra Spółka Akcyjna

- W kategorii spółki średnie: Agora Spółka Akcyjna

- W kategorii spółki duże: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna

Tauron Polska Energia SA został laureatem nagrody specjalnej Grupy On Board Think Kong za najlepsze dostosowanie strony relacji inwestorskich do obecnych standardów SEO.

Enea Spółka Akcyjna otrzymała nagrodę wyróżnienie Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych za bardzo wysoki poziom zarówno samej strony internetowej, jak i sposobu komunikacji z internautami.

Regulamin, harmonogram oraz szczegółowe informacje dotyczące konkursu są dostępne na stronie internetowej www.zse.seg.org.pl.

MyCompany Polska 01/2019
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty

Czy przenieść firmę za granicę