Wydarzenia

Performance Day CEE

27 września w Warszawie spotkają się liderzy i eksperci obszaru performance i afiliacji na rynkach CEE. Konferencja organizowana jest przez Izbę Gospodarki Elektronicznej, a wśród prelegentów i partnerów znajdą się przedstawiciele firm nie tylko z Polski, ale także z rynków europejskich. Wieczór zwieńczy gala konkursu Performance Marketing Diamonds.

– Performance marketing i afiliacja to jedne z ważniejszych obszarów działań dla branży e-commerce. Konferencja jest inicjatywą naszej grupy merytorycznej performance marketing. Postawiliśmy sobie jasne cele, rozwinęliśmy konferencję i konkurs na region CEE, tym samym sprawiając, że takiego międzynarodowego eventu z obszaru performance jeszcze w Polsce nie było. Cieszy zainteresowanie konferencją instytucji i firm z Czech, Węgier, Rumunii czy Niemiec. Oprócz wiedzy stawiamy na globalny networking, dlatego też przygotowaliśmy kilka stref podczas wydarzenia – mówi Paulina Wojczyńska, Project Director e-Izby.

Uczestnicy konferencji wysłuchają prelekcji z takich obszarów, jak: artificial intelligence, customer journey, atrybucja, zaawansowana reklama w social mediach, machine learning, analiza danych. Poznają także trendy z obszaru performance na 2019 rok i wysłuchają kilku inspirujących case studies, między innymi Answear.com.

Wśród prelegentów znajdą się m.in.:

- Matthias Stadelmeyer, CEO, Tradedoubler Global,

- Marek Roszka, expert in development on the Slovak and Czech market, Answear.com,

- Kevin Edwards, Global Client Strategy Director, Awin,

- Karolina Twardosz, SEO Team Leader, Semahead,

- Anna Gromańska, Publishing & Innovations Director, Cube Group,

- Mateusz Nić, Client Service Director, Cube Group,

- Justyna Sobolak, Group Account Director, TradeTracker Poland,

- Justyna Spytek, Managing Director, TradeTracker Poland.

Oprócz zdobywania wiedzy o najnowszych trendach i technologiach organizatorzy stawiają na networking i globalną wymianę doświadczeń. Dlatego też – dla ok. 250 uczestników – przygotowanych zostanie kilka stref: business area ze spokojną przestrzenią do rozmów na najwyższym szczeblu i streamingiem na żywo z wystąpień prelegentów; networking zone z przestrzeniami do rozmów i fast business dates; dwie chill zones dla emocjonujących dyskusji w luźniejszej atmosferze; kameralna strefa expo dla firm chcących pokazać swoje produkty oraz usługi.

Po zakończeniu konferencji odbędzie się gala rozdania nagród w konkursie Performance Marketing Diamonds. To pierwszy w Polsce konkurs poświęcony efektywności działań tylko i wyłącznie w obszarze performance i afiliacji. Start zgłoszeń planowany jest na pierwszą połowę czerwca.

Więcej informacji na: www.performancedaycee.com.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]