Wydarzenia

Hall of Fame dla najbardziej zasłużonych w branży kreatywnej

Fot. Jacek Poremba (Shootme)

Klub Twórców Reklamy od 15 lat nagradza przedstawicieli branży za ich kreatywność i najlepsze pomysły. Od tego roku przyznaje także nagrodę Hall of Fame – za całokształt pracy najbardziej zasłużonych w branży kreatywnej.

Nagroda ma być uhonorowaniem osób, które swoją pracą, oddaniem, talentem i kreatywnością od wielu lat wnoszą szczególną jakość do branży reklamowej. Co roku będą przyznawane dwie takie nagrody: dla osób z działu kreacji oraz osób, które kreację wspierały.

W tym roku nagrodę Hall of Fame otrzymali: Kot Przybora i Iwo Zaniewski oraz Teresa Zielińska. W uzasadnieniu wyboru mogliśmy przeczytać: „Kot i Iwek są ojcami założycielami kreacji, która jest autorska. W swoich pracach bardzo dużo robili wyjątków od reguły, co zawsze było świeże i wpływało na całą rzeczywistość. Drugi wybór był z kolei tak oczywisty, że nie wymaga uzasadnienia. A kim jest Pani Teresa? To anioł empatii i zrozumienia dla wszystkich nieogarniających rzeczywistości kreatywnych. To dobry duch całej agencji, który roztacza swoją aurę na wszystkich ludzi, z którymi współpracuje”.

Więcej o konkursie KTR na: www.ktr.org.pl.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]