Wydarzenia

Hall of Fame dla najbardziej zasłużonych w branży kreatywnej

Fot. Jacek Poremba (Shootme)

Klub Twórców Reklamy od 15 lat nagradza przedstawicieli branży za ich kreatywność i najlepsze pomysły. Od tego roku przyznaje także nagrodę Hall of Fame – za całokształt pracy najbardziej zasłużonych w branży kreatywnej.

Nagroda ma być uhonorowaniem osób, które swoją pracą, oddaniem, talentem i kreatywnością od wielu lat wnoszą szczególną jakość do branży reklamowej. Co roku będą przyznawane dwie takie nagrody: dla osób z działu kreacji oraz osób, które kreację wspierały.

W tym roku nagrodę Hall of Fame otrzymali: Kot Przybora i Iwo Zaniewski oraz Teresa Zielińska. W uzasadnieniu wyboru mogliśmy przeczytać: „Kot i Iwek są ojcami założycielami kreacji, która jest autorska. W swoich pracach bardzo dużo robili wyjątków od reguły, co zawsze było świeże i wpływało na całą rzeczywistość. Drugi wybór był z kolei tak oczywisty, że nie wymaga uzasadnienia. A kim jest Pani Teresa? To anioł empatii i zrozumienia dla wszystkich nieogarniających rzeczywistości kreatywnych. To dobry duch całej agencji, który roztacza swoją aurę na wszystkich ludzi, z którymi współpracuje”.

Więcej o konkursie KTR na: www.ktr.org.pl.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty