Praca

O środowisku pracy podczas pierwszego spotkania Senso.Lab

Fot. Materiały prasowe

„Otoczenie organizacyjne – nowoczesny obóz pracy czy najlepszy pracodawca na świecie?” – to temat spotkania, które 15 czerwca w Warszawie organizuje Senso.Lab.

Zmiany – od technologicznych po społeczne, od sieci i globalizacji po postawy i obyczaje – wpłynęły na rozumienie jednego z podstawowych pojęć dla człowieka, jakim jest praca. Jesteśmy dziś bardzo daleko od klasycznego jej rozumienia, określanego jako kontrakt między pracodawcą a pracownikiem, z podziałem aktywności na sferę prywatną i zawodową, dystansem w relacji przełożony-podwładny, wyznaczonym miejscem i czasem wykonywania czy sztywnymi zakresami obowiązków.

Podczas spotkania „Otoczenie organizacyjne – nowoczesny obóz pracy czy najlepszy pracodawca na świecie?” będzie mowa o idei sensotwórczego środowiska pracy, skonfrontowanej ze zjawiskiem nowoczesnych obozów pracy. Eksperci postarają się odpowiedzieć na pytania: jak budować organizacje sprzyjające współpracy i innowacyjności, jak w praktyce można stworzyć spójne środowisko, które będzie wyjątkowe i przyciągnie do siebie dobrych pracowników, wreszcie na co zwracać uwagę przy budowaniu takiego środowiska, a czego unikać.

Ze szczegółowym programem wydarzenia można zapoznać się na stronie: www.sensolab.pl/spotkania/srodowisko-pracy.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty