Wydarzenia

Nagroda Kryształowej Brukselki 2018

Fot. Materiały prasowe

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej (KPK) po raz ósmy przyzna Nagrody Kryształowej Brukselki za wybitne osiągnięcia w realizacji i promocji projektów w ramach unijnych programów ramowych badań i innowacji. Zgłoszenia w kategorii indywidualnej przyjmowane są już tylko do jutra (25 kwietnia).

Nagroda Kryształowej Brukselki po raz pierwszy została wręczona w 2001 r. To prestiżowe wyróżnienie, które przyznawane jest za sukcesy w Programach Ramowych Badań i Innowacji UE, mających na celu wzmocnienie doskonałości naukowej oraz podniesienie konkurencyjności gospodarczej Unii Europejskiej.

Obecna edycja nagrody będzie obejmowała następujące kategorie: nauka (uczelnie, instytuty badawcze, instytuty naukowe Polskiej Akademii Nauk); biznes (małe i średnie przedsiębiorstwa, duże przedsiębiorstwa); administracja samorządowa; podmioty non-profit; nagroda indywidualna.

Właśnie do tej ostatniej kategorii – tj. do nagrody indywidualnej – trwa nabór zgłoszeń. Kandydata może zgłosić zarówno osoba fizyczna, jak i prawna. W tym celu należy skorzystać z formularza elektronicznego zamieszczonego na stronie internetowej www.kpk.gov.pl. Termin zgłoszeń upływa 25 kwietnia.

Laureatów tegorocznej edycji Nagrody Kryształowej Brukselki poznamy 6 czerwca podczas uroczystej gali, która odbędzie się w Warszawie.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]