Wydarzenia

Nagroda Kryształowej Brukselki 2018

Fot. Materiały prasowe

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych Unii Europejskiej (KPK) po raz ósmy przyzna Nagrody Kryształowej Brukselki za wybitne osiągnięcia w realizacji i promocji projektów w ramach unijnych programów ramowych badań i innowacji. Zgłoszenia w kategorii indywidualnej przyjmowane są już tylko do jutra (25 kwietnia).

Nagroda Kryształowej Brukselki po raz pierwszy została wręczona w 2001 r. To prestiżowe wyróżnienie, które przyznawane jest za sukcesy w Programach Ramowych Badań i Innowacji UE, mających na celu wzmocnienie doskonałości naukowej oraz podniesienie konkurencyjności gospodarczej Unii Europejskiej.

Obecna edycja nagrody będzie obejmowała następujące kategorie: nauka (uczelnie, instytuty badawcze, instytuty naukowe Polskiej Akademii Nauk); biznes (małe i średnie przedsiębiorstwa, duże przedsiębiorstwa); administracja samorządowa; podmioty non-profit; nagroda indywidualna.

Właśnie do tej ostatniej kategorii – tj. do nagrody indywidualnej – trwa nabór zgłoszeń. Kandydata może zgłosić zarówno osoba fizyczna, jak i prawna. W tym celu należy skorzystać z formularza elektronicznego zamieszczonego na stronie internetowej www.kpk.gov.pl. Termin zgłoszeń upływa 25 kwietnia.

Laureatów tegorocznej edycji Nagrody Kryształowej Brukselki poznamy 6 czerwca podczas uroczystej gali, która odbędzie się w Warszawie.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty