Strategie

Luksus współdzielony

Fot. Materiały prasowe

Nie trzeba wydawać kroci, by błysnąć luksusem. Dziś suknię od znanego projektanta, markową torebkę, a nawet obraz modnego artysty można mieć za ułamek ceny. Nie na zawsze i nie na własność, ale jednak. Rozkwitają bowiem u nas ciekawe wypożyczalnie, a wszystko oczywiście ułatwia internet. 

Warszawska wypożyczalnia Love The Dress od ponad dwóch  lat oferuje w sieci luksusowe sukienki  od polskich i zagranicznych projektantów. Na maksimum cztery dni to koszt  od 10 do 20 proc. ceny katalogowej danej kreacji, którą kurier za darmo przywozi i odbiera. Kto chce, może ją też zamówić tylko do przymiarki, płacąc tyle, co za dużą pizzę. 

Tę wypożyczalnię założyła Kinga Kośnik, która miała już dosyć wybierania między zakupem sukienki na wiele okazji, a więc nierzucającej się za bardzo w oczy, a nabyciem często znacznie droższej, za to wyjątkowej, którą założy się jednak najwyżej raz czy dwa, a potem np. zmieni się moda. W efekcie dziś uwalnia inne kobiety od takich dylematów. Na stronie Love The Dress mogą one wybrać dla siebie kreację, zaznaczając w wyszukiwarce swój rozmiar i preferencje. Komfort korzystania z tej usługi zwiększa też fakt, że przed oddaniem sukni nie trzeba się przejmować jej czyszczeniem, praniem, a nawet drobnymi uszkodzeniami wynikającymi z normalnego noszenia. 

 

Pełna wersja artykułu jest dostępna dla subskrybentów. Aby uzyskać dostęp do artykułu należy się zarejestrować/zalogować a potem zakupić subskrypcje. Zobacz Cennik treści i serwisów płatnych.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]