Zarządzanie

Znamy zwycięski zespół GMC Poland 2017/2018

Laureaci GMC Poland 2017/2018. Fot. Materiały prasowe

Rywalizacja w 18. edycji konkursu GMC Poland zakończyła się zwycięstwem studentów SGH w Warszawie.

Global Management Challenge jest symulacją biznesową, która co roku przyciąga setki studentów, specjalistów i menedżerów do rywalizacji o tytuł najlepiej zarządzających. Udział w wydarzeniu nie tylko jest emocjonującą okazją do sprawdzenia zdolności menedżerskich, ale też pozwala na zdobycie umiejętności w zakresie planowania, zarządzania strategicznego, współpracy w zespole, analizy finansowej i podejmowania decyzji.

18. edycja GMC rozpoczęła się etapem demo w grudniu 2017 r. Wystartowało w niej 256 zespołów studenckich i firmowych (ponad 1100 osób), które konkurowały ze sobą w kolejnych etapach prowadzonych online. Do finałów krajowych, które na początku kwietnia odbyły się na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, zakwalifikowało się osiem drużyn: sześć studenckich i dwie firmowe. Były to dwa zespoły firmowe z Grupy Kapitałowej PGE oraz zespoły studenckie, które zostały objęte patronatami: ING Banku Śląskiego, Play, GPW oraz ITrepublic.

Pierwsze miejsce i tytuł mistrzów zarządzania wywalczył zespół SGH z Warszawy – Plannning Masters WWA, startujący pod patronatem firmy Play. Jego członkowie w nagrodę otrzymali zaproszenie na studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego. Wicemistrzostwo zdobył zespół studentów z Politechniki Poznańskiej pod patronatem GPW.

Kolejna edycja GMC, organizowana przez Bigram, rozpocznie się w październiku 2018 r. Więcej informacji na www.gmcpoland.pl.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]