Wydarzenia

VC Kongres 2018

13 kwietnia w gmachu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się wydarzenie dotyczące polskiego rynku funduszy inwestycyjnych, kierowane do przedstawicieli funduszy venture capital oraz private equity.

Grono prelegentów kongresu składa się z ekspertów w dziedzinie rynków kapitałowych, reprezentantów towarzystw funduszy inwestycyjnych, renomowanych funduszy VC oraz przedstawicieli takich organizacji, jak Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, GPW, Polski Fundusz Rozwoju, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Fundacja Startup Poland.

Gośćmi honorowymi kongresu będą: minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz, przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego Marek Chrzanowski oraz prezes Giełdy Papierów Wartościowych Marek Dietl.

Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Giełdą Papierów Wartościowych oraz Fundacją Startup Poland.

Kongres rozpocznie się o godz. 9:00, a jego zakończenie planowane jest na godz. 16:45. Partnerem merytorycznym wydarzenia oraz jego inicjatorem jest Kancelaria Snażyk Granicki. Pełne informacje wraz z agendą znajdują się na stronie: www.vckongres.pl.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty