Wydarzenia

VC Kongres 2018

13 kwietnia w gmachu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się wydarzenie dotyczące polskiego rynku funduszy inwestycyjnych, kierowane do przedstawicieli funduszy venture capital oraz private equity.

Grono prelegentów kongresu składa się z ekspertów w dziedzinie rynków kapitałowych, reprezentantów towarzystw funduszy inwestycyjnych, renomowanych funduszy VC oraz przedstawicieli takich organizacji, jak Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, GPW, Polski Fundusz Rozwoju, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Fundacja Startup Poland.

Gośćmi honorowymi kongresu będą: minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz, przewodniczący Komisji Nadzoru Finansowego Marek Chrzanowski oraz prezes Giełdy Papierów Wartościowych Marek Dietl.

Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Giełdą Papierów Wartościowych oraz Fundacją Startup Poland.

Kongres rozpocznie się o godz. 9:00, a jego zakończenie planowane jest na godz. 16:45. Partnerem merytorycznym wydarzenia oraz jego inicjatorem jest Kancelaria Snażyk Granicki. Pełne informacje wraz z agendą znajdują się na stronie: www.vckongres.pl.

Nr 3 (42) MARZEC 2019
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty

Czy przenieść firmę za granicę