Wydarzenia

Znamy finalistów konkursu GMC Poland 2017–2018

Finał GMC 2016. Fot. Materiały prasowe

Zakończył się II etap rywalizacji 18. polskiej edycji największego konkursu na bazie symulacji biznesowej.

GMC to największa w Polsce, i na świecie, symulacja biznesowa, w której 3–5-osobowe zespoły rywalizują, zarządzając wirtualnymi spółkami. Kolejne cykle decyzyjne prowadzą do rozwoju wirtualnych rynków oraz prowadzonych przez uczestników spółek. Kryterium oceny na koniec poszczególnych etapów jest osiągany przez spółki wynik inwestycyjny, ogłaszane są również ceny akcji oraz wartości aktywów netto firm.

Do rywalizacji w tegorocznej edycji GMC przystąpiło 256 zespołów. W finale o tytuł mistrza Polski walczyć będzie już tylko osiem najlepszych zespołów zarządzających. Wśród finalistów znajdują się zespoły firmowe złożone z pracowników GK PGE oraz sześć drużyn studenckich reprezentujących: ING Bank Śląski, Play, GPW, Magazyn ThinkTank oraz ITRepublic.

Poprzednie etapy były prowadzone od początku roku online. Sam finał w formie jednodniowej rozgrywki oraz wręczenie nagród odbędą się 4 kwietnia w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Zwycięzcy otrzymają zaproszenie na studia podyplomowe w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, a w połowie kwietnia będą reprezentować Polskę na finale światowym w Dubaju.

Więcej na www.gmcpoland.pl.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]