Wydarzenia

Krakowski Dialog Cyfrowy

Organizowany przez e-Izbę, we współpracy z Różą Thun, Krakowski Dialog Cyfrowy to cykl spotkań, których celem jest wymiana idei i informacji dotyczących tego, jak kształtuje się legislacja europejska w kontekście e-commerce. Wydarzenie odbędzie się 5 kwietnia w Pauza in Garden w Krakowie.

Program najbliższego Krakowskiego Dialogu Cyfrowego poświęcony będzie dwóm zmianom legislacyjnym kluczowym dla przedsiębiorców działających w sektorze cyfrowym: zakazie geoblokowania oraz RODO.

– Opinie i propozycje przedsiębiorców są podstawą dobrej legislacji europejskiej. Bez nich prawo jest oderwane od rzeczywistości. Zapraszam wszystkich do podzielenia się opiniami i propozycjami związanymi z rozwojem rynku cyfrowego – zachęca Róża Thun.

– To wydarzenie jest dla nas kolejnym krokiem w prowadzeniu dialogu cyfrowego z przedsiębiorcami z branży e-commerce w zakresie rozwoju i pobudzania handlu transgranicznego – podkreśla z kolei Patrycja Sass-Staniszewska, prezes Izby Gospodarki Elektronicznej.

Wydarzenie, skierowane do przedsiębiorców z branży związanej z handlem elektronicznym, jest bezpłatne. Rejestracja pod adresem mailowym: biuro@eizba.pl. Szczegółowe informacje na stronie www.eizba.pl.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?