Wydarzenia

e-Izba Tool Day

Fot. Shutterstock

22 marca odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach e-Izba Tool Day. To nowy cykl wydarzeń dla przedstawicieli e-sklepów organizowany przez Izbę Gospodarki Elektronicznej.

Rozwój nowych technologii sprawił, że każda marka musi dzisiaj wyjątkowo szybko i elastycznie reagować na zmieniającą się rzeczywistość i otoczenie rynkowe. Aby to osiągnąć, niezbędna jest stała edukacja i znajomość nowych, innowacyjnych narzędzi umożliwiających zwiększenie konkurencyjności na rynku.

e-Izba Tool Day to bezpłatne, kameralne spotkania networkingowe dla przedstawicieli e-sklepów, połączone z prezentacją innowacyjnych rozwiązań w obszarze e-commerce. Podczas 20-minutowej prezentacji dostawcy usług i nowych technologii będą mieli możliwość pokazania potencjału swojego rozwiązania, technologii czy narzędzia ułatwiającego prowadzenia biznesu.

Pierwsze spotkanie e-Izba Tool Day odbędzie się 22 marca w Golden Floor Tower w Warszawie, ul. Chłodna 51. Chęć udziału można zgłaszać pod adresem: paulina.wojczynska@eizba.pl.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]