Wydarzenia

e-Izba Tool Day

Fot. Shutterstock

22 marca odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach e-Izba Tool Day. To nowy cykl wydarzeń dla przedstawicieli e-sklepów organizowany przez Izbę Gospodarki Elektronicznej.

Rozwój nowych technologii sprawił, że każda marka musi dzisiaj wyjątkowo szybko i elastycznie reagować na zmieniającą się rzeczywistość i otoczenie rynkowe. Aby to osiągnąć, niezbędna jest stała edukacja i znajomość nowych, innowacyjnych narzędzi umożliwiających zwiększenie konkurencyjności na rynku.

e-Izba Tool Day to bezpłatne, kameralne spotkania networkingowe dla przedstawicieli e-sklepów, połączone z prezentacją innowacyjnych rozwiązań w obszarze e-commerce. Podczas 20-minutowej prezentacji dostawcy usług i nowych technologii będą mieli możliwość pokazania potencjału swojego rozwiązania, technologii czy narzędzia ułatwiającego prowadzenia biznesu.

Pierwsze spotkanie e-Izba Tool Day odbędzie się 22 marca w Golden Floor Tower w Warszawie, ul. Chłodna 51. Chęć udziału można zgłaszać pod adresem: paulina.wojczynska@eizba.pl.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty