Wydarzenia

Forum Leasingu 2018

Fot. Materiały prasowe

14–15 marca w Sound Garden Hotel w Warszawie odbędzie się I edycja Forum Leasingu. Wydarzenie dotyczące najważniejszych trendów i rozwiązań w branży leasingowej skierowane jest do polskich i zagranicznych firm. Partnerami strategicznymi forum są Europejski Fundusz Leasingowy oraz Dekra, a partnerami głównymi m.in. ING Lease, Millennium Leasing, Tesla czy PwC.

Głównymi tematami tegorocznej edycji wydarzenia będą ekologia, elektromobilność oraz carsharing. W trakcie dwudniowej konferencji odbędą się liczne debaty oraz prezentacje z udziałem ekspertów i zaproszonych gości specjalnych.

W programie forum nie zabraknie również innowacyjnych rozwiązań IT dla leasingu wspierających procesy operacyjne i fleet management. Uczestnicy będą mogli także dowiedzieć się o ryzyku w transakcjach leasingowych, narzędziach wspierających weryfikację kontrahentów i zabezpieczeń.

Forum Leasingu 2018 będzie okazją do zaprezentowania oferty produktowej dla przedsiębiorstw w zakresie wynajmu długo- i krótkoterminowego oraz przedstawienia możliwości uzyskania finansowania na preferencyjnych warunkach dzięki dopłatom z Unii Europejskiej.

Konferencję zakończy panel poświęcony wpływowi dyrektyw Unii Europejskiej na obowiązujące przepisy prawne.

Do udziału w wydarzeniu zostali zaproszeni goście specjalni oraz przedstawiciele firm z branży nie tylko leasingowej, ale również informatycznej, fintech i motoryzacyjnej z Polski i Europy, którzy podzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami.

– Wiemy, że obecnie na rynku leasingu brakuje takiego wydarzenia i dlatego szczególny nacisk kładziemy na aspekt merytoryczny forum. Chcemy, aby uczestnicy poznali obecne trendy i kierunek rozwoju rynku leasingu w najbliższych latach, a także usłyszeli o nowych możliwościach i innowacyjnych usługach, o które mogą rozszerzyć swoją ofertę produktową – mówi Marta Mróz-Sipiora z firmy Business Advisors, organizatora Forum Leasingu.

Szczegółowe informacje na stronie www.forumleasingu.pl.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

25 najlepszych polskich startupów

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?