Wydarzenia

Forum Leasingu 2018

Fot. Materiały prasowe

14–15 marca 2018 roku w Sound Garden Hotel w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja Forum Leasingu. Jego tematem przewodnim będzie wpływ ekosystemu na rynek leasingu w Polsce i za granicą. Strategicznymi partnerami wydarzenia są Europejski Fundusz Leasingowy SA oraz Dekra.

Dwa dni Forum wypełnią liczne debaty oraz prezentacje z udziałem partnerów i zaproszonych gości specjalnych dotyczące tematu przewodniego, czyli wpływu ekosystemu na rynek leasingu.

Wydarzenie zostało podzielone na cztery główne bloki tematyczne. Podczas pierwszego zostaną przedstawione dopasowane oferty produktowe dla przedsiębiorstw oraz możliwości finansowania na preferencyjnych warunkach, czyli programy pozwalające na dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej. Podczas tej debaty zostanie również zaprezentowany nowy samochód elektryczny firmy Tesla. Dodatkowo dla uczestników firma udostępni możliwość jazdy testowej nowym samochodem.

Drugi blok tematyczny poświęcony będzie innowacyjnym rozwiązaniom informatycznym dla leasingu, w tym leasingu w dobie IoT czy aplikacjom wspierającym procesy operacyjne. Dzień pierwszy zostanie zakończony wieczornym spotkaniem networkingowym, podczas którego uczestnicy będą mogli wymienić się spostrzeżeniami i nawiązać nowe relacje biznesowe.

Kolejny dzień rozpocznie się od prezentacji nowatorskich rozwiązań w obszarze wynajmu długo- i krótkoterminowego oraz carsharingu – dziedzinie dopiero rozwijającej się w Polsce.

Forum zakończy się debatą i omówieniem zabezpieczeń ryzyka w transakcjach leasingowych. Zaproszeni goście poruszą kwestie dotyczące wpływu dyrektyw Unii Europejskiej na obowiązujące przepisy prawne.

Wkład w całość wydarzenia wniosą również goście specjalni, w tym przedstawiciele firm informatycznych zarówno z kraju, jak i z zagranicy, którzy przedstawią rozwiązania cieszące się największym zainteresowaniem wśród firm leasingowych.

– Wiemy, iż obecnie na polskim rynku leasingu brakuje takiego wydarzenia i dlatego szczególny nacisk kładziemy na aspekt merytoryczny Forum. Chcemy, aby uczestnicy poznali nie tylko trendy i kierunek rozwoju rynku leasingu w kolejnych latach, ale również nowe możliwości rozwiązań – mówi przedstawiciel organizatora wydarzenia Marta Mróz-Sipiora, Business Advisors. – Zapraszamy do udziału zarówno przedstawicieli przedsiębiorstw zainteresowanych tematem, jak i firmy leasingowe, dla których ciągłe dopasowanie oferty produktowej jest niezwykle istotne. To będzie miejsce, w którym dajemy możliwość wymiany doświadczeń oraz dialogu między instytucjami finansowymi a przedsiębiorstwami – dodaje.

Specjalnie dla czytelników „My Company Polska” – 10 proc. rabatu na zakup zaproszeń na Forum Leasingu 2018: www.forumleasingu.pl. Wystarczy podać hasło MYCOMPANY. Zapraszamy!

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]