Nieruchomości

The Heart uruchamia program Real Estate Tech

Fot. Materiały prasowe

Europejskie centrum współpracy korporacji i startupów The Heart uruchamia międzynarodowy program Real Estate Tech. Inicjatywa, której partnerami są JLL, EY i Ghelamco, ma na celu połączenie młodych firm zmieniających rynek nieruchomości komercyjnych oraz dużych przedsiębiorstw działających w tym obszarze.

Rezultatem rocznego programu ma być zbudowanie międzynarodowej społeczności innowatorów, którzy wspólnie definiują główne wyzwania branży i realizują pionierskie wdrożenia nowych technologii. Zostanie on uruchomiony w pierwszym kwartale 2018 r. i będzie podzielony na trzy obszary: cyberbezpieczeństwo i prywatność, sztuczna inteligencja oraz human experience w branży nieruchomości. Spotkania korporacji i startupów w ramach programu The Heart zorganizuje w Londynie, Warszawie i Dubaju.

– Nieruchomości komercyjne, takie jak biura czy sklepy, przechodzą cyfrową transformację. Dzięki zastosowaniu technologii możliwe jest obniżenie kosztów, zwiększenie wydajności oraz stworzenie nowych i lepszych doświadczeń zarówno klientów, jak i pracowników – mówi Tomasz Rudolf, prezes The Heart.

Michael Ewert, szef działu Business Intelligence w firmie JLL, komentuje z kolei: „Zmieniamy naszą działalność, wykorzystując dane i technologie, aby lepiej odpowiadać na potrzeby klientów i ich doświadczenia związane z wynajmem, kupnem czy sprzedażą nieruchomości. Z niecierpliwością oczekujemy na to, w jaki sposób my i ostatecznie nasi klienci będziemy mogli czerpać korzyści z pracy ramię w ramię z nową generacją innowatorów technologicznych”.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]