Wydarzenia

Jak rozwijać swój biznes z głową? O zarządzaniu budżetem w katowickim Idea Hub

Jak zarządzać finansami w młodym przedsiębiorstwie? W jaki sposób określić koszty w swojej firmie? Gdzie szukać metod finansowania biznesu? Dla wszystkich, którzy są na początku swojej przygody z biznesem bądź po prostu pragną pogłębiać swoją wiedzę dotyczącą prowadzenia przedsiębiorstwa, już 13 grudnia w katowickim Idea Hub odbędą się warsztaty zarządzania budżetem w młodym przedsiębiorstwie.

Zarządzanie budżetem firmy, szczególnie w fazie jej intensywnego rozwoju, nie należy do najłatwiejszych zadań. To umiejętność, która w dużej mierze decyduje o stabilności przedsiębiorstwa, a przede wszystkim o jego przyszłości. Jedną z popularniejszych metod, które pozwalają kontrolować wydatki, jest monitoring płatności. Jakie są inne sposoby efektywnego kontrolowania budżetu oraz jak właściwie dysponować finansami firmy, szczególnie w początkowej fazie jej rozwoju?

To pytania, na które odpowie Mateusz Mucha – założyciel krakowskiego startupu Omni Calculator. Posługując się metodami storytellingu, opowie uczestnikom: jak zbudować biznes bez zewnętrznego finansowania, jakie są wady i zalety finansowania venture capital, dlaczego powinniśmy starać się ubierać wszystkie nasze działania we wzory matematyczne, a także dlaczego jeden biznes się udaje, a drugi nie?

Wydarzenie jest przedostatnim spotkaniem z cyklu „Od zera do biznesu”. Jego celem jest poszerzanie wiedzy przyszłych i obecnych przedsiębiorców z zakresu zakładania własnej działalności.

Warsztaty odbędą się 13 grudnia w godzinach od 18 do 20 w Idea Hub – bezpłatnej przestrzeni coworkingowej usytuowanej w Silesia City Center, przy ulicy Chorzowskiej 107 w Katowicach. O udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń. Wydarzenie jest bezpłatne. Zapisy są prowadzone przez stronę: www.zarzadzaniebudzetem.evenea.pl.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]