Wydarzenia

Jak rozwijać swój biznes z głową? O zarządzaniu budżetem w katowickim Idea Hub

Jak zarządzać finansami w młodym przedsiębiorstwie? W jaki sposób określić koszty w swojej firmie? Gdzie szukać metod finansowania biznesu? Dla wszystkich, którzy są na początku swojej przygody z biznesem bądź po prostu pragną pogłębiać swoją wiedzę dotyczącą prowadzenia przedsiębiorstwa, już 13 grudnia w katowickim Idea Hub odbędą się warsztaty zarządzania budżetem w młodym przedsiębiorstwie.

Zarządzanie budżetem firmy, szczególnie w fazie jej intensywnego rozwoju, nie należy do najłatwiejszych zadań. To umiejętność, która w dużej mierze decyduje o stabilności przedsiębiorstwa, a przede wszystkim o jego przyszłości. Jedną z popularniejszych metod, które pozwalają kontrolować wydatki, jest monitoring płatności. Jakie są inne sposoby efektywnego kontrolowania budżetu oraz jak właściwie dysponować finansami firmy, szczególnie w początkowej fazie jej rozwoju?

To pytania, na które odpowie Mateusz Mucha – założyciel krakowskiego startupu Omni Calculator. Posługując się metodami storytellingu, opowie uczestnikom: jak zbudować biznes bez zewnętrznego finansowania, jakie są wady i zalety finansowania venture capital, dlaczego powinniśmy starać się ubierać wszystkie nasze działania we wzory matematyczne, a także dlaczego jeden biznes się udaje, a drugi nie?

Wydarzenie jest przedostatnim spotkaniem z cyklu „Od zera do biznesu”. Jego celem jest poszerzanie wiedzy przyszłych i obecnych przedsiębiorców z zakresu zakładania własnej działalności.

Warsztaty odbędą się 13 grudnia w godzinach od 18 do 20 w Idea Hub – bezpłatnej przestrzeni coworkingowej usytuowanej w Silesia City Center, przy ulicy Chorzowskiej 107 w Katowicach. O udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń. Wydarzenie jest bezpłatne. Zapisy są prowadzone przez stronę: www.zarzadzaniebudzetem.evenea.pl.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty