Wydarzenia

Gala Finałowa Polish National Sales Awards 2017

Fot. Materiały prasowe

25 listopada w warszawskim Hotelu Intercontinental odbędzie się uroczysta Gala Finałowa IX edycji konkursu Polish National Sales Awards, podczas której wyłonieni zostaną najlepsi polscy sprzedawcy.

Celem konkursu Polish National Sales Awards jest kształtowanie pozytywnych praktyk oraz najwyższych standardów w sektorze sprzedaży i obsługi klienta. PNSA co roku nagradza także najlepszych specjalistów z branży sprzedażowej – na podium stają osoby, które wykazały się najlepszymi wynikami, innowacyjnym i kreatywnym podejściem do biznesu, umiejętnością pracy zespołowej oraz najwyższymi standardami etycznymi.

– Obecnie coraz więcej instytucji i organizacji angażuje się we współpracę z PNSA. Efektem tych działań jest stałe kształtowanie wysokich standardów sprzedaży w Polsce – powiedziała Elżbieta Pełka, prezes Polish National Sales Awards. – Kapitał wiedzy i doświadczenia, jaki niesie ze sobą PNSA, bezpośrednio przekłada się na pozytywne efekty widoczne na rynku i w poszczególnych organizacjach. Filarem przedsięwzięcia jest przekonanie, że dobrze przeprowadzona sprzedaż gwarantuje wygraną dwóm stronom, a podstawą procesu są dobre, etyczne zachowania – dodała.

PNSA aktywnie działa na rzecz rozwoju przedsiębiorstw poprzez wspieranie działów sprzedaży przy jednoczesnym tworzeniu etosu profesjonalnego sprzedawcy. Konkurs jest jednym z filarów działania organizacji. Stanowi wymierną korzyść dla poszczególnych przedsiębiorstw, które inwestując w rozwój kompetencji swoich pracowników, działają na rzecz rozwoju całej firmy.

Więcej informacji na temat konkursu na stronie www.pnsa.pl.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]