Liderzy

Na skrzydłach motyla

Materiały prasowe

Uparcie, nowocześnie i, jak to się dziś lubi mówić, komplementarnie Urszula Herman zajęła się zdrowotnym problemem kobiet, spychanym dotąd w Polsce w niebyt. Przy okazji stworzyła startup, który zdobywa prestiżowe nagrody i ma szansę na globalny sukces. 

Nowatorski pomysł Urszuli Herman, a potem jej niebywały upór i konsekwencja zaowocowały stworzeniem PelviFly – innowacyjnego rozwiązania służącego profilaktyce dysfunkcji mięśni dna miednicy. Mija siedem lat, odkąd pojawiła się jego idea. Po drodze, niesiona poczuciem misji, Urszula stworzyła firmę i pozyskała fundusze. Ostatni rok upłynął na testowaniu i promowaniu nowego produktu na polskim rynku. W kolejnych latach planowana jest jego ekspansja za granicą m.in. w USA i Rosji. 

Misja Urszuli to wspomaganie kobiet na całym świecie w przygotowaniu ich do ciąży (która obciąża wspomniane mięśnie) i w dochodzeniu po niej do formy, a także w poprawie jakości ich życia seksualnego i, last but not least, w zapobieganiu przez nie dolegliwości, jaką jest nietrzymanie moczu podczas wysiłku fizycznego (bywa, że wystarczy kichnięcie). Jest to schorzenie u kobiet często spotykane, szczególnie u tych po 50. roku życia. Tylko w Polsce, w mniejszym lub większym stopniu, dotyczy 4 mln pań. 

 

Pełna wersja artykułu jest dostępna dla subskrybentów. Aby uzyskać dostęp do artykułu należy się zarejestrować/zalogować a potem zakupić subskrypcje. Zobacz Cennik treści i serwisów płatnych.

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Boom na drony

Cztery sposoby na podatki

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty

Zamiast dziel i rządź - mnóż i zarządzaj!