Wydarzenia

Spotkanie kobiet HR w Warszawie

Fot. Materiały prasowe

Kolejne spotkanie w ramach cyklu HR na Szpilkach odbędzie się 23 listopada w Warszawie. Konferencja, organizowana przez Grupę Most Wanted!, to szansa na zdobycie nowych doświadczeń i wiedzy przez reprezentantki branży HR i pracownice działów kadr w polskich firmach.

Uczestniczki będą miały okazję poznać zasady skutecznego rekrutowania poprzez media społecznościowe, dowiedzą się, jak budować zaangażowanie pracowników, będą się też mogły zainspirować do wdrażania zmian w swoich przedsiębiorstwach.

W pierwszym dniu konferencji prelekcje wygłosi kilkanaście ekspertek i ekspertów z branży HR. W drugim zaplanowano warsztaty. Maja Gojtowska nauczy uczestniczki, jak zbudować markę osobistą rekrutera. Będzie można także poznać praktyczne narzędzia pomagające stworzyć własną, silną markę.

Kongres HR na Szpilkach organizowany jest od 4 lat. W trakcie wszystkich edycji wzięło w nim udział ponad 1000 uczestniczek. Ma na celu umożliwienie wymiany doświadczeń, zapoznanie się z nowymi aspektami biznesowymi oraz umocnienie wizerunku kobiet w biznesie. Zgłoszenia przyjmowane są przez stronę internetową: www.hrnaszpilkach.pl.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

25 najlepszych polskich startupów

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?