Wydarzenia

Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy w Poznaniu

Kolejna edycja Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Pracy, która 16-17 listopada odbędzie się w Poznaniu, będzie poświęcona kluczowym nowelizacjom w prawie, które miały miejsce w 2017 r., oraz planowanym zmianom w 2018 r.

Podczas kongresu omawiane będą kontrowersyjne oraz trudne przypadki, z którymi spotykają się specjaliści z działów kadr i płac, księgowości oraz członkowie zarządów firm. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w konferencji oraz jednym z dwóch warsztatów: na temat poprawnego zatrudniania i zwalniania pracowników oraz wchodzącego od 25 maja 2018 r. Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO/GDPR).

Prelegentami są wybitni eksperci z zakresu prawa pracy. Wśród nich: Maja Szymczak, Michał Szuszczyński, Monika Jurkiewicz, Przemysław Zegarek, Paweł Ziółkowski, Przemysław Dziubak i Piotr Ciborski. Konferencję poprowadzą Magdalena i Karol Zamojscy, a warsztaty – Piotr Ciborski oraz Przemysław Zegarek.

Główne zagadnienia kongresu to między innymi: zmiany w minimalnym wynagrodzeniu; praktyczne problemy związane z zatrudnianiem oraz rozliczaniem czasu pracy pracowników zadaniowych; delegowanie pracowników do pracy za granicę oraz zmiany w sposobie zatrudniania cudzoziemców; nowelizacja prawa dotyczącego zatrudnienia tymczasowego; zmiany w przepisach dotyczących danych osobowych osób fizycznych.

Zgłoszenia przyjmowane są przez formularz na stronie: www.kongresprawapracy.pl/konferencje/prawo-pracy-20172018/zapisz-sie

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]