Liderzy

Patent na szybką sprzedaż

Tamara Pieńko

Wioletta Dmowska problem ze znalezieniem nabywcy na własne mieszkanie przekuła w pomysł na siebie i stosunkowo nowy w Polsce biznes. Pomogło jej wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami i wsparcie pełnych inwencji kobiet. 

Założycielka i właścicielka firmy Home Staging Team jest profesjonalną home stagerką. Oznacza to, że potrafi fachowo przygotować nieruchomość tak, by szybko znalazła nabywcę lub najemcę, a przy tym osiągnęła cenę wyższą od średniej w danej lokalizacji. Jej firma wystartowała blisko dwa lata temu, najpierw w Warszawie i jej rodzinnym Olsztynie, a następnie w Katowicach. Po roku miała już kilkuosobowy zespół (tak się złożyło, że są w nim same kobiety), który tworzą artystyczne dusze: projektantki wnętrz i ogrodów, twórczynie charakterystycznych dodatków, znawczynie renowacji mebli. To dzięki nim mieszkanie, biuro czy restauracja, a nieraz także ich otoczenie, zyskują tak potrzebny sznyt. Wioletta odpowiada za sprzedaż usług firmy, jej kontakty z klientami i za realizację zleceń, koordynując m.in. podejmowane działania. 

Hamak u sufitu

Na udaną sprzedaż czy wynajem mieszkania są sprawdzone sposoby. Od kilkudziesięciu już lat testują je specjaliści home stagingu na Zachodzie, a ich wiedza od niedawna znajduje zastosowanie i u nas. W dużych miastach Polski pojawiają się firmy home stagingowe, jednak czasem bez odpowiedniego przygotowania – przez co ich szanse na rynku nie są wielkie, choć ten się rozkręca i przybywa klientów. 

 

Pełna wersja artykułu jest dostępna dla subskrybentów. Aby uzyskać dostęp do artykułu należy się zarejestrować/zalogować a potem zakupić subskrypcje. Zobacz Cennik treści i serwisów płatnych.

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Boom na drony

Cztery sposoby na podatki

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty

Zamiast dziel i rządź - mnóż i zarządzaj!