Wydarzenia

VI Kongres CFO Spółek Giełdowych

Materiały prasowe

25 i 26 października w Jachrance odbędzie się VI Kongres CFO Spółek Giełdowych, organizowany przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. Podczas spotkania dyrektorów finansowych będzie mowa m.in. o strategii finansowania rozwoju spółki giełdowej, nowych wyzwaniach podatkowych, zarządzaniu ryzykiem w spółce notowanej i cyfrowej transformacji.

Pierwszy dzień spotkania w Jachrance wypełnią cztery dyskusje panelowe, podczas których będzie mowa o strategii finansowania rozwoju spółki giełdowej, nowych wyzwaniach podatkowych, zarządzaniu ryzykiem w spółce giełdowej oraz różnych aspektach cyfryzacji.

Po części merytorycznej pierwszego dnia kongresu odbędzie się Charytatywny Bieg Rynku Kapitałowego z udziałem Roberta Korzeniowskiego, wielokrotnego mistrza olimpijskiego. Im więcej przebiegną uczestnicy, tym więcej środków zostanie przeznaczonych na cele charytatywne. Po biegu odbędzie się kameralne spotkanie z gościem specjalnym i wieczorna gala.

Program drugiego dnia kongresu to praktyczne warsztaty dotyczące m.in. takich zagadnień, jak: korzyści i wyzwania wynikające z rozliczeń w walutach lokalnych, zarządzanie ryzykiem kursowym wobec zmieniającego się otoczenia ekonomicznego, trendy i zmiany w środowisku podatkowym 2017–2018, przygotowanie spółki do zwiększonej presji ze strony organów skarbowych, alternatywne formy finansowania R&D, finansowe aspekty ukrytych ryzyk niefinansowych.

Szczegółowe informacje na temat VI Kongresu CFO Spółek Giełdowych SEG dostępne są na stronie www.seg.org.pl.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]