Wydarzenia

Strefa Partnerów MSP podczas Kongresu 590

Podczas tegorocznej edycji Kongresu 590 zaplanowano specjalną przestrzeń dla małego i średniego biznesu. Strefa Partnerów MSP to projekt mający na celu promocję oraz wsparcie eksperckie przedsiębiorstw z dużym potencjałem rozwoju.

Sektor MSP to jeden z najszybciej rozwijających się segmentów polskiej gospodarki z ponad 50-procentowym udziałem w PKB. Organizatorzy Kongresu 590 postanowili włączyć tę grupę do dyskusji na temat wyzwań stojących przed polskim biznesem. Z myślą o nich zaplanowano jeden z siedmiu paneli dyskusyjnych. Dodatkowo do ich dyspozycji pozostanie całe II piętro w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego – G2A Arena.

Strefa Partnerów MSP to projekt w całości przeznaczony dla małych i średnich przedsiębiorców. Centralnym punktem strefy będzie specjalna scena – na niej prowadzone będą prelekcje, wykłady, panele oraz dyskusje branżowe. Specjalnie wydzielona przestrzeń Kongresu posłuży również do pozyskania wiedzy, stanowiącej nieodłączny element rozwoju każdego przedsiębiorstwa. Do projektu zostały zaproszone duże, uznane firmy – dzięki ich wsparciu partnerzy zyskają dostęp do ekspertów i specjalistów z różnych obszarów biznesu oraz możliwość uczestnictwa w szkoleniach i warsztatach podnoszących ich kompetencje oraz zwiększających atrakcyjność rynkową. Dodatkowo każdy z Partnerów otrzyma własne stoisko wystawiennicze oraz będzie promowany w kanałach komunikacji Kongresu 590.

Chętni do udziału w wydarzeniu mogą rejestrować się pod adresem www.rejestracja.kongres590.pl. Organizatorzy zapewniają także możliwość rezerwacji miejsc noclegowych, a w najbliższym czasie uruchomiona zostanie sprzedaż biletów lotniczych.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]