Wydarzenia

Cannes Lions Imagination Day 2017

O kampaniach, które zdobyły canneńskie Lwy, oraz o tym, jak łączyć sztukę z nowymi technologiami, dowiemy się 20 listopada w Multikinie Złote Tarasy, podczas 7. edycji konferencji Imagination Day, której organizatorem jest Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.

W tym roku na scenie Multikina stanie 10 kobiet – przedstawicielek branży kreatywnej, organizacji pozarządowych i szeroko rozumianego biznesu. Opowiedzą one o swoich zawodowych wyzwaniach, przedstawią kreatywne kampanie reklamowe, niestandardowe rozwiązania oraz podzielą się tym, co je inspiruje i daje siłę do robienia coraz lepszych projektów. Wśród zaproszonych są między innymi: Mariana Rinaldi, która na drugim końcu świata pracuje z artystami tworzącymi niezapomniane, unikalne występy za pomocą nowoczesnych technologii, Ellen Kiss, zajmująca się z jednej strony innowacją w jednym z największych banków Ameryki Południowej, a z drugiej będąca profesorem i wybitnym specjalistą od metody Design Thinking, czy Laura Chiavone, która jako strateg w Tribal Worldwide New York pracuje przy wielokrotnie nagradzanych kampaniach.

Przedsprzedaż biletów na siódmą edycję konferencji Imagination Day trwa do 9 października. Więcej szczegółów na stronie www.imaginationday.pl.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty