Wydarzenia

Spotkanie kobiet HR w Rzeszowie

Materiały prasowe

11 i 12 października odbędzie się kolejna edycja konferencji „HR na szpilkach” skierowanej do kobiet biznesu zajmujących się zarządzaniem zasobami ludzkimi.

XIII edycja konferencji z serii „HR na szpilkach” to okazja dla kobiet sukcesu, aby poznać najnowsze trendy w rekrutacji z wykorzystaniem social mediów, dowiedzieć się, jak dopasować stosowane przez siebie metody do kandydatów oraz poznać techniki zwiększania zaangażowania pracowników i budowania marki swojej firmy. Będzie można również dowiedzieć się, jak odkrywać i rozwijać ukryte talenty w organizacji. Tematem przewodnim konferencji będą współczesne wyzwania HR.

Podczas tej edycji „HR na szpilkach” będzie można uczestniczyć zarówno w konferencji, jak i w warsztatach. Prelekcje pierwszego dnia wygłoszą eksperci i ekspertki z ogromnym doświadczeniem i wiedzą z dziedziny HR: Krystian Dryniak, Łukasz Szymula, Justyna Faliszek-Majewska, Maja Gojtowska, Magdalena Zamojska, Karol Zamojski oraz Anna Mikulska. Tematy poruszane podczas wystąpień to między innymi: rekrutacja w social mediach, motywacja 2.0, wizerunek, który wspiera w karierze, zarządzanie różnorodnymi pokoleniami w organizacji, zarządzanie talentami oraz zarządzanie doświadczeniem kandydatów w odniesieniu do employer brandingu.

Drugiego dnia konferencji odbędą się warsztaty „Social media w HR i rekrutacji”. Dzięki nowoczesnym technologiom oraz social mediom można znacznie taniej i efektywniej docierać do kandydatów, wchodzić w dialog, odpowiadać na bieżąco na pytania. Dzięki warsztatowi uporządkowana i poszerzona zostanie wiedza na temat sposobów działania w social mediach oraz narzędzi, które warto stosować, aby praca rekrutera była łatwiejsza.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak: projektować działania rekrutacyjne w social media, określić etapy candidate journey, mapować punkty styku kandydata z marką w internecie, budować profile i ogłoszenia przyjazne wyszukiwarkom, budować społeczności kandydatów wokół firm, ogłaszać nowe oferty, prowadzić dialog z kandydatami, monitorować efekty swoich działań.

Warsztat poprowadzi Maja Gojtowska. Jest ekspertem w zakresie PR i komunikacji wewnętrznej z 8-letnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych organizacjach i agencjach public relations. Wierzy, że firmy powinny traktować swoich pracowników przynajmniej tak dobrze, jak klientów.

Więcej informacji: www.hrnaszpilkach.pl/konferencje/hr-na-szpilkach-2017-rzeszow/o-konferencji-rzeszow

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

25 najlepszych polskich startupów

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?