Wydarzenia

Błękitne oceany i konsultacje biznesowe w Idea Hub

Jak znaleźć niewykorzystaną przestrzeń rynkową dla swojego biznesu? W jaki sposób tworzyć innowacyjne rynki wolne od konkurencji? Czym jest Strategia Błękitnego Oceanu i czy jej założenia mogą zostać wykorzystane w Twojej firmie? Tego wszystkiego będzie można się dowiedzieć już 31 sierpnia, podczas śniadania networkingowego w katowickim Idea Hub.

Spotkanie, w ramach czwartej odsłony wydarzenia Pobudka w Hubie”, poprowadzi Jacek Mleczko, doświadczony konsultant biznesowy oraz inwestor. Nie zabraknie analizy zalet i wad prezentowanego zagadnienia, a także sesji pytań i odpowiedzi. Śniadanie zostanie zakończone networkingiem, podczas którego uczestnicy będą mieli możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Wydarzenie odbędzie się w katowickim Idea Hub (ul. Chorzowska 107) o godzinie 10.30. Liczba miejsc jest ograniczona do 20, obowiązują zapisy. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Rejestracji można dokonać przez stronę: www.pobudkawhubie4.evenea.pl.

Kilka dni później w tym samym miejscu będzie można spotkać ekspertów, którzy udzielą porad, jak rozwinąć startup w dobrze prosperujące przedsiębiorstwo. Wszystko to w ramach cyklicznych konsultacji biznesowych, skierowanych głównie do właścicieli firm, startupowców oraz osób noszących się z zamiarem otworzenia własnej działalności. Tym razem biznesowych wskazówek udzielać będą: Szymon Pieczyński, dyrektor zarządzający w Kava Studio, Oscar Rak, dyrektor zarządzający Goodkloo oraz Rafał Pawlus, IT Project Manager w Possible.

Konsultacje odbędą się 5 września w godz. 17.30–20.00. Warsztaty są bezpłatne, liczba miejsc jest ograniczona do 10. Przewidziany czas konsultacji dla każdego uczestnika to 15 minut. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy prowadzone są przez stronę: www.konsultacjebiznesowevol4.evenea.pl.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]