Wydarzenia

Błękitne oceany i konsultacje biznesowe w Idea Hub

Jak znaleźć niewykorzystaną przestrzeń rynkową dla swojego biznesu? W jaki sposób tworzyć innowacyjne rynki wolne od konkurencji? Czym jest Strategia Błękitnego Oceanu i czy jej założenia mogą zostać wykorzystane w Twojej firmie? Tego wszystkiego będzie można się dowiedzieć już 31 sierpnia, podczas śniadania networkingowego w katowickim Idea Hub.

Spotkanie, w ramach czwartej odsłony wydarzenia Pobudka w Hubie”, poprowadzi Jacek Mleczko, doświadczony konsultant biznesowy oraz inwestor. Nie zabraknie analizy zalet i wad prezentowanego zagadnienia, a także sesji pytań i odpowiedzi. Śniadanie zostanie zakończone networkingiem, podczas którego uczestnicy będą mieli możliwość nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Wydarzenie odbędzie się w katowickim Idea Hub (ul. Chorzowska 107) o godzinie 10.30. Liczba miejsc jest ograniczona do 20, obowiązują zapisy. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Rejestracji można dokonać przez stronę: www.pobudkawhubie4.evenea.pl.

Kilka dni później w tym samym miejscu będzie można spotkać ekspertów, którzy udzielą porad, jak rozwinąć startup w dobrze prosperujące przedsiębiorstwo. Wszystko to w ramach cyklicznych konsultacji biznesowych, skierowanych głównie do właścicieli firm, startupowców oraz osób noszących się z zamiarem otworzenia własnej działalności. Tym razem biznesowych wskazówek udzielać będą: Szymon Pieczyński, dyrektor zarządzający w Kava Studio, Oscar Rak, dyrektor zarządzający Goodkloo oraz Rafał Pawlus, IT Project Manager w Possible.

Konsultacje odbędą się 5 września w godz. 17.30–20.00. Warsztaty są bezpłatne, liczba miejsc jest ograniczona do 10. Przewidziany czas konsultacji dla każdego uczestnika to 15 minut. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy prowadzone są przez stronę: www.konsultacjebiznesowevol4.evenea.pl.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty