Wydarzenia

Inauguracja konkursu Mixx Awards 2017

Ruszają zgłoszenia do Mixx Awards, jedenastej edycji konkursu na najlepsze polskie kampanie reklamowe z wykorzystaniem digitalu, organizowanego przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Laureatów, nagradzanych w 20 kategoriach, poznamy podczas uroczystej gali 27 listopada.

Mixx Awards jest adresowany zarówno do agencji reklamowych, jak i do reklamodawców, niezależnie od wielkości organizacji. Warunkiem wzięcia w nim udziału jest zrealizowanie kampanii wykorzystującej co najmniej jeden kanał digital. Projekty należy zgłaszać poprzez stronę www.mixx-awards.pl.

– Założeniem nagród Mixx jest wyróżnienie kampanii interaktywnych, które są najlepszym połączeniem kreatywności i efektywności. Gorąco zachęcamy do udziału wszystkie organizacje, nie tylko te duże czy z imponującym dorobkiem. Chcemy, by konkurs był okazją do prezentacji osiągnięć także dla agencji mniejszych, niezależnych czy wyspecjalizowanych – komentuje Włodzimierz Schmidt, prezes zarządu IAB Polska.

Zgłoszone do konkursu kampanie reklamowe są oceniane jako całość – jury analizuje je, biorąc pod uwagę strategię, kreację, wykonanie i wykorzystanie mediów, jak również rezultaty i ROI. Zwycięskie projekty mają inspirować, wskazywać trendy i kierunki rozwoju branży cyfrowej. Mają też służyć edukacji rynku w zakresie najskuteczniejszych rozwiązań w reklamie cyfrowej.

W tym roku nagrody będą przyznawane w 20 kategoriach, tradycyjnie zostaną także przyznane nagrody za dokonania: Marketer Roku, Agencja Roku, Dom Mediowy Roku, Człowiek Roku, a także Nagroda za szczególne osiągnięcia życiowe.

Twórcy najlepszych kampanii reklamowych mogą zgłosić swoje prace w kategoriach: Brand Awareness and Positioning; Product Launch; Direct Response and Lead Generation; Cross-Media Integration; Digital Driven; Public Service and non-profit campaign; Branded Content; Branded Site; Social Community Building; Online Marketing with Influencer; Mobile; Video on-line; E-mail; Games; Off-line Digitizing; Innovations; Use of Technology; Internet of Things; Business-to-Business; UX.

Mixx Awards to konkurs międzynarodowy, odbywający się w wielu krajach. Po raz pierwszy został zorganizowany w 2005 roku przez amerykański oddział IAB. W Polsce odbywa się od 2006 roku. To druga, po belgijskiej, najstarsza edycja Mixx Awards w Europie.

Więcej informacji: www.mixx-awards.pl.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?

Dobre auto na niskie raty