Wydarzenia

Targi Pracy we Lwowie

Targi Lublin SA, reagując na aktualne potrzeby pracodawców, podjęły inicjatywę organizacji Targów Pracy we Lwowie. Wydarzenie odbędzie się 26–27 września w centrum wystawienniczym Lwowski Pałac Sztuki.

Targi skierowane są do polskich firm poszukujących pracowników za wschodnią granicą. Obecnie, gdy stopa bezrobocia jest na najniższym poziomie od lat, większość firm ma problemy z pozyskaniem pracowników, szczególnie wykwalifikowanych pracowników fizycznych. Z drugiej strony, nasz rynek pracy, dzięki wyższym płacom, jest atrakcyjny dla obywateli Ukrainy i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższych latach miało się to zmienić. W ubiegłym roku zarejestrowano ponad 1,2 miliona oświadczeń na pracę dla obywateli Ukrainy, z czego ponad 90 proc. to pracownicy fizyczni. Lwów to także jeden z największych ośrodków akademickich na Ukrainie, w którym studiuje ponad 130 tysięcy studentów.

Targi Pracy we Lwowie organizowane są ze wsparciem firmy Gal-Expo – lidera rynku targowego na Ukrainie. Kilkaset wydarzeń targowych, kilkanaście tysięcy wystawców i ponad 25 lat na rynku to gwarancja dobrze przygotowanego wydarzenia.

Swoją obecność na targach potwierdziły już firmy poszukujące pracowników fizycznych oraz specjalistów do pracy w Polsce i za granicą z takich branż jak IT, turystyka, handel, transport czy przemysł.

Więcej informacji na stronie www.ukr.targi.lublin.pl.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]