Wydarzenia

Gala Marki Godnej Zaufania 2017

Fot. WG

20 czerwca, w warszawskiej restauracji Belvedere, odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie Marka Godna Zaufania, organizowanym przez miesięcznik „My Company Polska”. Przedsiębiorcy, którzy wzięli udział w badaniu, wyróżnili 23 marki, które cieszą się ich wyjątkowym zaufaniem.

To już druga edycja naszego badania. Ponownie poprosiliśmy przedsiębiorców o wskazanie tych produktów i usług, do których mają szczególne zaufanie. W spontanicznych odpowiedziach wymieniono ponad 350 marek, spośród których 23 zasłużyły na przyznawany przez nasz magazyn tytuł.

Badanie została zrealizowane przy zastosowaniu metody CAWI (ankiety online), a respondenci wskazywali spontanicznie marki, którym ufają najbardziej. Wszystkie pytania dotyczące marek były otwarte. Dało to równe szanse nominacji każdej marce, niezależnie od jej wielkości i zasięgu. Odpowiedzi respondentów w pełni bazowały na ich osobistej wiedzy i doświadczeniu.

Laureaci, którzy odbierali nagrody z rąk Doroty Goliszewskiej (redaktor naczelnej „My Company Polska”) oraz Rajmunda Tochwina (członka zarządu Tarsago Media Group, wydawcy magazynu), nie kryli radości i zadowolenia z faktu, że to właśnie przedsiębiorcy, ich klienci i partnerzy, wskazali ich marki jako te, które zasługują na największe zaufanie.

Tym większe gratulacje należą się wszystkim nagrodzonym. Mamy nadzieję, że otrzymany kapitał zaufania zaprocentuje w ich relacjach z klientami biznesowymi.

Pełne wyniki badania dostępne są na stronie www.MarkaGodnaZaufania.pl.

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kiedy Alexa przemówi po polsku? [TYLKO U NAS]