Wydarzenia

Ty i Twoja marka online

Media społecznościowe to nie tylko złodzieje czasu. Jeżeli prowadzisz firmę lub działalność gospodarczą, mogą stać się najefektywniejszym narzędziem do rozwoju twojego biznesu – o ile prowadzisz swoją komunikację dobrze. 

Szkolenie „Ty i Twoja marka online” uczy krok po kroku najważniejszych etapów budowania wizerunku online i komunikacji w mediach społecznościowych. Dzięki niemu dowiesz się, jak uporządkować swoje działania i zapanować nad chaosem w świecie online, jak znaleźć odbiorców produktów lub usług, jak stworzyć przesłanie i gdzie warto być obecnym. Omówione zostaną podstawowe zasady prowadzące do sukcesu na platformach Facebook, Instagram i LinkedIn.

Szkolenie poprowadzi Joanna Ceplin, która od ponad 15 lat zajmuje się marketingiem i PR, a od 6 lat skupia na skuteczności mediów społecznościowych w docieraniu do klientów i zwiększaniu sprzedaży.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 3 czerwca w Warszawie. I właśnie w związku z tym wydarzeniem przygotowaliśmy specjalną ofertę dla naszych Czytelników – rabat w wysokości 10 proc. ceny biletu. Wystarczy wejść na stronę www.markaonline.pl i wpisać hasło „MYCOMPANY” podczas składania zamówienia (jako kod zniżkowy). Zarezerwuj miejsce już teraz!

Miesięcznik „My Company Polska
PRENUMERATA

Moim zdaniem

Najczęściej czytane

25 najlepszych polskich startupów

Czy przenieść firmę za granicę

Cztery sposoby na podatki

Boom na drony

Kto zyska na ozusowaniu umów zleceń?